Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unalom... Más is van ezzel így?

Unalom... Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Kisregény következik...

Szóval egy ideje ez már így van, (már karantén előtt is így volt) hogy nagyon zavar, hogy minden napom ugyanolyan unalmas. Reggel felkelek, suli, lógok a barátaimmal valamerre aztán hazamegyek vagy edzésre és csinálom a dolgaimat. Hétvégén felkelek rajzolok meg csinálom a dolgaimat stb meg rendszeresen járok szórakozni a barátokkal. Vannak céljaim az életbe amiket szeretnék megvalósítani, de egyelőre olyan mintha csak állnék egy helybe, de közbe meg tudom, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ennyire unjam magam. Már említettem, hogy szoktam eljárni barátokkal de igazság szerint már ezt is unom edig nagyon kedvelem egytől egyig a barátaimat. Ezen kívül van egy fiú is akit nagyon kedvelek és akár alakulhatna is vapami de gyakran még ahoz sincs kedvem hogy vele legyek pedig amikor együtt vagyunk jól érzem magam... Aztán visszatérve a céljaimra, ezekkel kapcsolatban is kétségeim vannak... Mi lesz ha elértem őket? Ennyi és kész? Onnantól kezdve azokat a dolgokat fogom csinálni reggeltől estig amíg meg nem halok? Most, hogy itt volt a karantén sokat gondolkoztam ezeken a dolgokon, hogy amúgy én mit is akarok az élettől, de állandóan ilyen negatív gondolataim lesznek pedig még nagyon fiatal vagyok és szerintem nem itt kéne tartanom, hanem egyszerűen élvezni az életet, de sajnos mindent túlagyalok. Más is van ezzel így? Vagy csak én vagyok ekkora idióta? Mit lehet ezzel kezdeni?


Ja és köszi ha elolvastad😅



2020. máj. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyit jársz szórakozni hogy unatkozol?
2020. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy az élet az ennyi, hozzáállás kérdése hogy élvezed-e vagy sem. Egy társ sokat segíthet.
2020. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hey hey. Hát tényleg ennyi muszáj az apró dolgokat észre venni felfedezni új dolgokat beleéléssel. Amúgy nekem kissé magányosnak is tűnsz,de szólj ha tévedek. De egyébként áterzem amit írsz úgy az egészet nekem is voltak ilyen napjaim csak nem szabad,hogy ez hatással legyen az életedre mert nagyon letud lombozni
2020. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😁.

3-as. Igen lehet, hogy mostanság a magány is benne van a dologban, meg hát az a helyzet, hogy nehezen nyílok meg másoknak szemtől szembe pedig kéne... Amit még írtál arról, hogy ez az egész nagyon lelombozó azzal teljesen egyetértek. Nem is szoktam hagyni csak néha van, hogy eszembe jutnak ilyenek.

2020. máj. 29. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy, én 34 és belőlem is ezt hozta ki a karantén helyzet". Én már hónapok óta itthon vagyok, az első másfél hónapot nagyon élveztem , végre más rutin, tornáztam , jógáztam, tanultam, olvastam , sütöttem-főztem, home office hatalmas lendület, aztán jött a hodeg zuhany, hogy hónapokig alig fogunk valami fizut kapni és onnantól visszazuhantam...

Élveztem a karantén olyan szempontból, hogy végre nem ugyanazzal teltek a hétvégéink(az üljünk be valahova és jaj de jó lesz) hanem kirándultunk, sétáltunk, itthon voltunk stb stb.

Most megint az emberek elkezdenek mászkálni, nyitnak a kocsmák, megint minden hétvége ugyanaz, hívnak a haverok, gyertek be a városba , üljünk be valahova (mindig ugyanarra a 2-3 helyre már évek óta) ott ugyanazok az emberek, ugyanazok a témák, semmi új inger totál lehangoló...

Itthon meg már nem élvezem a főzést, nem élvezem a takarítást, nincs kedvem tanulni, pedig az mindig lefoglalt, de elhagyott a motivációm, úgy érzem annak sincs értelme..fogalmam nincs mi okozza ezt...

már elkezdtem magne b6ot szedni hátha az a baj.

2020. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, ezért is gondolom úgy, hogy ez nem normális...
2020. máj. 29. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős az érzés, nekem a zongorázás segített.

„Aki zenével indul az életbe, bearanyozza minden későbbi tevékenységét,

az életnek olyan kincsét kapja ezzel, amely átsegíti sok bajon. A zene tápláló,

vigasztaló elixír, és az élet szépségét, s ami benne érték, azt mind

meghatványozza.”

Ha lesz munkád néhány kivételtől eltekintve ez csak rosszabb lesz.

2020. jún. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!