Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jellemek nevekből? Ismersz olyat?

Jellemek nevekből? Ismersz olyat?

Figyelt kérdés
Írd le, hogy mi a neve a legjobb, legszebb lelkű embernek a közeledben. Ne mártír legyen, csak igaz ember. Akit szeretnek a körülötte lévők. Szülőd, gyermeked ne! :) Ellenpéldát is írhatsz, de ne az exed ... Vagy olyat is, hogy pl: Tibor a macsó, minden nőt átver kb. 47 éves ...

2020. máj. 28. 19:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ilona és Helena ismerőseim lenézik a férfiakat, mindent ők akarnak megcsinálni, mert ők erősek és ha más csinálja, megmondják neki, hogy hogyan, merre, hány. Csak ők csinálják jól. Van fiatal és idős is. Sőt! Van egy kis tétova csajszi, nőcis nagyon, félénk, visszafogott, annyira nem tudott azonosulni a névvel, hogy amint 18 lett, átiratta másik névre az Ilonát ...
2020. máj. 28. 19:32
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő alatt mit èrtesz?
2020. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eskü nem a kérdésed értelmetlenségét akarom hangsúlyozni, de belegondolva a leggerinctelenebb, aljas emberek, akiket ismerek: Lilla és István. A legbecsületesebbek: egy másik Lilla és egy másik István :D Ez durva, sose gondoltam még így végig :D
2020. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Katalin Orsolya Zsombor Bálint Krisztián
2020. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*most még eszembe jutott egy Edina is , akit valszeg mindenki szeret
2020. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben erdekes de nem a nemes szeplelkü embereket szeretik hanem akik jol tudnak "sakkozni"az èletben, meg az emberekkel.


Aljasok, csak amig nem latszik a foga fehérjük, addig agyon vannak sztàrolva, olyan szinten be tudnak épülni a "közbe", hogy elérnek mindent.


Szoval az en környezetemben a széplelkü jolelküek altalaban meg rossz jatékosok es gyakorta népszerütlenek is egyuttal es le vannak ejtve.ami hajaz a màrtirkodàsra, ami meg kizàro a kérdésben.


Szoval az elsö csoportba tartozok nekem a Róbert pl, lànyneveket nem irok mert magukra ismernek :)

2020. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2es. Minden nő alatt azt, hogy az asszonyát 20 évig ütötte, csalta, de akikkel csalta, vagy akikkel utána összeállt mindegyikben a pénzt és a szexet látta. Nőket szédít meg, és futtatja őket. Budapesten lakik, de nem nyugszik, folyton vidékre megy, hogy az aktuális ne tudja hánnyal, mikor, hogyan. Lehet betegség, az apu barátja, de ezt nem lehet megérteni szerintem. Sosem dolgozott semmit, mindig a biznisz, mások lehúzása.
2020. máj. 28. 23:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Hmmm Edinát én is 3-at ismerek, ha belegondolok, akkor őket azért szeretik sokan, mert jól helyezkednek és nem komfrontálódnak. És sunyin, de csillog a szemük, mert perverzek :)
2020. máj. 28. 23:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert legjobb lelkű ismerősömet Andreának hívják. A Szandrák és Nikolettek általában beképzeltek és bönimádóak. Az legjobbfej fiúk, valaha megismertem Arnold és Dániel.
2020. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
3 Andit ismerek, de olyan visszafogottak, hogy közelről nem is tudtam megismerni őket, még osztálytársként sem.
2020. jún. 1. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!