Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig lesz kötelező a maszk...

Meddig lesz kötelező a maszk hordása zárt tereken?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezt a hisztit...

2020. máj. 30. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ameddig szükséges....
2020. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Amikor sikerül a sok fölöslegesen berendelt sz.art rásózni arra a rengeteg birkára. Ha egyre kevesebben vennék fel, beszüntetnék. Én eddig se hordtam soha, és nem is fogom, szerencsére egyre több a maszknèlkuli Pesten.
2020. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok utolsó. Ettől te most szabadabbnak és függetlenebbnek érzed magad? Azt hiszed ezzel lázadsz?
2020. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyre többen vagyunk hidd el. De hordjad csak engem nem zavar
2020. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Harmadiknak kicsit sok volt a tv... amíg elhiszik ezt a sok f@szságot addig lesz kötelező. Amúgy én se veszem fel csak ha szólnak. Tényleg azt hiszed hogy az a papír szar meg a sál ér valamit? Vicc az egész. Tavaly influenzába 36.000 ember halt meg itt nálunk és nem volt ekkora cirkusz. Most meghalt 700 valamennyi amikor a rádióban utoljára mondták. És napi 350 en halnak meg az országban NAPONTA!! És azért hordjunk maszkot mert az idosotthonokban hullanak az emberek?
2020. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Hm...én meg úgy tudom, hogy boltokban és tömegközlekedésben kötelező. Ezek szerint hoztak rendeletet, amiben leírják, hogy zárt helyeken kötelező, úgy együttesen?
2020. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
"Már nagyon unom ezt a hisztit," hisztizik a kérdező. Nem értem, mit sírsz azon, hogy maszkot kell hordani. Nyilván nem kényelmes, de teljesen kibírható.
2020. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon unom, bár én hogy őszinte legyek, sosem volt még rajtam rendesen, eddig mindig mindenhol csak az állam alatt volt, max ha vmi unatkozó eladó beszólt, 5 másodpercre ráhúztam a számra.
2020. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!