Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kell pisilnem az...

Nagyon kell pisilnem az autóban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap kitettem a kérdést miszerint a párommal kirándulunk és megyünk 2 órát autóval. Szóval most indultunk kb. 1 órája de máris kell... szerintem ez pszichológiai... Mondtam neki, először csak legyintett de most már meg akar állni az út szélén viszont én ott képtelen vagyok, gondolom majd ő ott pisil de akkor kizárt hogy megálljunk egy benzinkúton... Félek hogy majd hülyének néz, mert már az előfordult párszor... Neki nem nagyon szokott kelleni és azt hiszi hogy biztos nekem sem kell, meg utál benzinkutakra menni mert ott fizetni kell... Ti a helyemben kivárnátók még 1 órát plusz dugó meg a többi macera vagy megparancsolnátok neki hogy benzinkútnál álljon meg?

2020. máj. 30. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
és te randi közbe irogatsz gyk-ra?
2020. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek be valami étterembe, ha útba esik, és van már nyitva; rendeljetek valami kaját/italt alibiből, és utána gyorsan surranj el mosdóba. Egyébként én lehetséges, hogy megparancsolnám. Vagy nemtom, út széli bokor másik esetben, az ingyen van.
2020. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehet valaki szarrágó.

Hogy azért nem áll meg, mert fizetni kell a WC-ért. Istenem és te ilyennel vagy együtt ? Minek.

Na ezért lettek a nők annyira pénzéhesek, mert a pasik meg elfelejtettek nagyvonalúak lenni.

2020. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Te a régi pisimániás vagy. Üdv újra a GYIK-n.
2020. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem lepontozva? Szerintetek egy átlag ember az autóban ahelyett, hogy szólna, szeretne félre;állni és, ha lehet a benzinkútnál, inkább előveszi a telefont és a GYIK-n megkérdezi, hogy megtegye e?


Maga az egész nem reális.


Én jobban elképzelem, hogy egy pisi fétises emberke írkàl ide, annak a reményében, hogy majd valaki valami izgi sztorit leír, amire ő jól felizgulhat.


Plusz, ha a kérdező valóban nő, akkor én meg egy marslakó vagyok.

2020. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül volt lehetőséged pisilni ?
2020. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatos, valószínűleg volt, aztán magához tért és a valóságban oda volt meg vissza a fantáziájának a szüleményétől, de kicsit elkeseredett, hogy nem kapott pár pikáns történetet, amire vágyott.
2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!