Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek az efféle...

Mi a vélemenyetek az efféle ügyeskedö emberekröl? Ti magatok bevetitek valamelyik trükköt?

Figyelt kérdés

Akik ugyeskedessel probaljak kihuzni magukat a penzkoltes alol.

Pelda:

Kontaktlencset hord, de ahelyett hogy megvenne, mindig elmegy 1-1 optikaba es probalencset csinaltat ingyen, igy egy fillerjebe sem kerul a dolog.

Vagy peldaul jarja a kornyeket orakon at, es elhagyatott gyumolcsfakrol / alol leszedegeti a gyumolcsoket, igy nem kell megvennie. Elmegy “szedd magad”-ra pl.epret szedni, de csak 2 kilot vesz meg, viszont legalabb 3-4 kg-ot ott helyben elmajszol.

Meg sok pelda van.. mi a velemenyetek arrol, aki ilyeneket csinal?

Miben valtozik a velemenyetek, ha tudjatok, hogy ez a szemely egyebkent millios havi keresettel rendelkezik?


2020. máj. 30. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Élelmeseké a világ!
Nem értem a kérdést.
Nem szeretem az ilyen embereket.
Jofej lehet, tanulni lehet tole!
Megvetem, lenezem az ilyet!
Nincs velemenyem.
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen ismerősöm, olcsójános. szánalom
2020. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Pukkancs.
2020. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A fákról szedegetett gyümölcs konkrétan lopás.

A többi meg szánalmas, becstelen, az ilyen ember a szememben a legalsó kategória.

Ez nem ügyeskedés, hanem minimum csalás, és igencsak meglepö, ha ezt valaki pozitívnak tartja.

Arról meg, hogy sok pénzt keres, az a véleményem, hogy ilyen hozzáállással ott is garantáltan nem tisztességes módszerekkel jut hozzá a jövedelemhez.

2020. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenekkel tele a világ.

Először kontak lencse, meg parfüm lopás, aztán megy leljebb a lejtőn és nincs megállás.


Más meg kevesebb munkával képes több eredményt elérni.

2020. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az a furcsa, hogy nem jön rá, hogy ezek a trükkök nem hoznak olyan hozamot, hogy megérje őket csinálni.


Ha ugyan ezt az energiát önfejlesztésbe és munkába fektetné, akkor sokkal jobb helyzetbe kerülne.


Szóval ezeknél az embereknél azt érzem, hogy feladták a "harcot" és elfogadták a rossz helyzetüket, de valahogy még sem, mert többet akarnak, így folyamatosan vágyakorznak.


Azaz túl lusták hogy ténylegesen csináljanak valamit.


Pl.:


Nem tetszik a fizetésem és az életmód amit megengedhetek magamnak?


Jelentkezek egy egyetemi szakra, tanfolyamra, akármire ami jobb pozícióba helyez munka végzése mellett. Rengetegen csinálják.


Fentartják magukat és közben egyetemre járnak. Barátnőm nem hogy fentartja magát, de még ki is segíti édesanyukáját minden hónapban, mellette nagyon jó tanuló.


Vagy olyan hobbiba kezd ami pénzt hoz. Elkezd méhézkedni, barkácsolni, autót szerelmi akármit.

2020. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan ez van a diák hitellel most. Bárki felveheti. Befektetési céllal. Aztán visszafizeti. Nem arra használja, ami a célja.


Ugyan ez a babaváró és csók! Felveszi, befekteti, nem lesz gyerek, a végén úgy is nyer vele, ha kamatostúl kell visszafizetni.

2020. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak ügyeskedő emberek, akik mások kárára is tudnak nagy pénzt kaszálni, mert lehetőséget ad az olló kinyitására a magyar állam.
2020. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
A diákhitel az más. Ha még egyetemista lennék, h.lye lennék nem felvenni, mikor 0 kamat van rajta, berakom állampap8lírba, 5 év múlva meg lesz +200ezrem, 0 energia befektetéssel. Aki ezt nem használja ki, az nem életre való
2020. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerinted csak azok veszik fel, akiknek kell? Nem.

Az összes állami támogatás, ami azért lett, hogy felzárkózzon az alsóbb réteg a felsőbb réteget juttatja előre.

2020. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, de igazán nem érdekel. Én egy picit úgy vagyok vele, hogyha az ember megteheti, igenis járuljon hozzá a gazdasághoz. Tudom tudom, így is éppen elég adót fizetünk, de én szívesen viszem a piacra az idős embereknek a pénzem a zöldségért/gyümölcsért cserébe és szívesen hagyok borravalót a vidéki kis éttermekbe. Egyszerűen úgy érzem ezzel jót teszek.
2020. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!