Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem negatív a véleménye...

Csak nekem negatív a véleményem az olyan emberekről, akik semmilyen állatot nem tartanak, pedig minden lehetőségük meg lenne rá?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy ettől még ne szeretnék az állatokat, de kicsit önzőnek tartom őket, besavanyodottnak. Olyan rideg tud lenni egy ház, vagy lakás, ahol null állat van. Lehet, csak én gondolom így. (Itt olyan emberekre gondolok, akik megengedhetnék maguknak és semmi akadálya nem lenne amúgy)

2017. dec. 20. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Minden állat amit beviszel a lakásba, eredeti élőhelyének a töredékén kell hogy tengődjön. Ehhez jön még a nevelês, mert ugye nekünk okos állat kell. Innentől azt eszi amit kap, ha kap egyáltalán. Én inkább kimegyek az erdőbe madarakat hallgatni, és várom az őzeket. Ott sokkal szebbek mint az állatkertben. Gondolom ebből kitaláltad, hogy nincs állatom.
2017. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért gondold át, hogy egy állat igen nagy kötöttséget jelent, mert naponta kell valamit foglalkozni vele (ha mást nem etetni-itatni), aminek nagy hátránya, hogy ha el akarnak utazni, akkor az állatot valakire rá kell bízni, ami nem mindig egyszerü dolog. Szóval az állattartás eléggé be tudja körlátozni a gazdák életét, ami nem mindenkinek tetszik - és az állatszeretettöl függetlenül sem akar egyet tartani.
2017. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
mennyire unalmas az életed de komolyan? :DD ha te 100 állatot akarsz tartani akkor tarts annyit, de mástól nem várhatod el :D. dzsízösz mi emberek vannak
2017. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk van háziállatunk, de a házba nem jöhet be. Korábban sem volt erre példa. Ráadásul egy kisállat sok időt igényel, és ezt nem mindenki képes megadni. Nem csak az anyagi helyzettől kell függővé tenni a kisállattartást.

Ráadásul sokan allergiásak az állatszőrre.

Sokan pedig rend és/vagy tisztaság mániások, ezért nincs állatkájuk.

Sok tényező közrejátszik a tartásuknál.

Kérdező nagyon előítéletes vagy.

2017. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Direkt oda írtam, hogy azokra gondolok akiket ebben semmi nem korlátozna.
2017. dec. 20. 16:37
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát lehet hogy vannak emberek akik nem szeretnek naponta kutya/macska/madárszart vagy hányást takarítani. Ez van.
2017. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi közöd hozzá ha valaki nem akar állatot tartani a saját házában?? Szerintem semmi a véleményed meg senkit nem érdekel.
2017. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azokról negatív a véleményem, aki állatokat tart anélkül, hogy rendesen el tudná látni őket (pl kutyát tart panelban, eljátszik vele, megeteti meg leviszi napi 2x sétáltatni, aztán ezzel jól le is tudja a dolgot) . Ja, meg az ilyen előítéletes ostobenkókról, mint te.
2017. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit előítéletesen állsz hozzá a dologhoz. Attól, hogy valaki szereti az állatokat, még nem biztos, hogy rajong is értük annyira, hogy tartson. Ettől még nem lesz sem önző, sem besavanyodott. Lehet hobbija, kimehet a természetbe, olvashat; ezerféle értelmet adhat az életének. A lakást pedig széppé tehetik a szobanövények, képek a falon, de akár jól megválasztott bútorokkal, megfelelő színű falakkal és megvilágítással is melegséget lehet varázsolni az otthonba. Amit az első válaszoló írt is egy vélemény: szereti az állatokat a maguk természetes közegében. Ettől még nem önző (sőt, tiszteletben tartja az állatok igényeit), sem besavanyodott.
2017. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy kérdező, aki bele akar szólni hogy mit csináljanak az emberek a saját otthonukban. Véletlenül nem te tetted fel ezt is? https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9031..
2017. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!