Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert veszelyes közölni...

Miert veszelyes közölni valakivel az elharito mechanizmusait?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam egy oldalon: "Nagyon veszélyes a másik ember álarcait, maszkjait levenni, játszmáit feltárni! Óvakodjunk attól, hogy a másikban felfedezett énvédő reakciókat – csupa jószándékból – elmondjuk neki."

De nem indokoltak meg.


2020. máj. 31. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A "jatszmak" ebben az esetben a tudattalan jatszmai, ezt tudnod kene akkor. Kerlek legalabb olvass utana, ha ennyire nem vagy tisztaban a fogalmakkal.

Nem spekulaciokat vartam, hanem biztos tudast. De nem a legjobb oldalt szemeltem ki erre.

2020. máj. 31. 23:07
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Neked nem ártana olvasgatnod, hogy ne égesd rommá magad!

Tessék, itt egy alapmű, ami még egy laikusnak is érthető. Talán még neked is!

[link]

2020. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
10/ te is lyukra futottál, mert 40 éve gyűröm a pszichológiát - és nem gyorstalpalón szereztem a tudásomat, hozzád hasonlóan -, szóval menj te nyugodtan a terapeutádhoz
2020. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

#13

Te meg ki vagy?

Nem neked írtam amit írtam, hanem a Kérdezőnek, de ezt a tartalomból ekkora nagy ésszel mint ami neked van, ki lehetett volna következtetni.

Felteszem töröltek valamit és elcsúszott a sorszám, hiszen a Kérdező is a 8-nak címezi az "okosságot", holott ő a 8-as.

Szóval nyugi, kapj be egyet a bogyóidból, nem neked volt szánva a hozzászólás!

2020. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

#13

Vagy a másik opció, te a Kérdező vagy, csak elfelejtettél nick-et váltani.

Mondjuk az sem rossz!:D

2020. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vedd be te a bogyóidat te, mert kezdesz megzavarodni :-D Szánalmaska, aki a SZAKMÁJÁBÓL kifolyólag tudja :-D
2020. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%

#16

Ejnye-bejnye, ahhoz képest, hogy " 40 éve gyűröm a pszichológiát - és nem gyorstalpalón szereztem a tudásomat" elég hamar kiborultál és kezdesz - érvek híján - személyeskedni! Neked még nem mondták el a doktor bácsik, hogy egy ilyen öreg "pszichológusnak" tudnia kell fegyelmeznie magát?

Akkor leírom úgy, hogy te is értsd:

NEM NE-KED Í-RÓ-DOTT A VÁ-LASZ, A-MIN TUR-BÓ-ZOD MA-GAD!

Így már felfogtad?

Ha így sem, akkor sajnálom, lámpaoltás, én mentem!

2020. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utolso, te vagy aki szemelyeskedik most is, es velem is te kezdtel szemelyeskedni. :) amiert megkertelek, hogy ne irj ide, ha nem tudod a kerdesemre a valaszt, amit egyertelmuen nem tudtal, ez nem olyan dolog, amit "megtapasztalni" kell, tehat munka kozben elsajatithato, hanem olyan, amihez elmeleti tudas szukseges!

Most pedig ismet ratamadsz valakire, aki ravilagit arra, hogy hulyeseget beszelsz, mikozben meg sem fordul a fejedben, hogy elgondolkozz azon, hogy valoban nem konyitasz a temahoz?

2020. jún. 1. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!