Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiverni a...

Miért nem tudom kiverni a fejemből hogy jól kihasználtak?

Figyelt kérdés

Az elején minden jól ment az exemmel, csodálatosnak, szerethetőnek éreztem magam mellette, mint még életemben előtte soha. Gondoltam, hogy végre találtam valakit, aki engem is értékesnek tart. De a kapcsolat vége felé már mindenre megjegyzést tett, pl. miért az utolsó pillanatban szólok neki, ha menni kell valahová. De akkor sem találkozott velem aznap, mikor a szüleimmel mentem valahová, talált valami kifogást. Az ex barátnői is gyakori téma volt. Elmondta hogy az egyikük vitette magát mindenhová vele, előttem is megemlítette már a benzint, pedig én sose mondtam hogy vigyen valahová.

Aztán persze csak úgy szakított. Legalább egy újabb ember, aki bebizonyította, hogy mennyire kevés vagyok. Persze más nő neki is jó, az utánam lévőt már el is jegyezte. Más nőkbe nem rúgnak bele a férfiak, mint belém.


2020. jún. 1. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Hiába csinálok akármilyen hobbit, edzek stb., még se érzem magam többnek vagy jól.
2020. jún. 1. 11:43
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Ha neked az önértékelésed az éppen aktuális pasidtól függ, akkor elég szomorú életed lesz. Az ilyen nőket a normális férfiak előbb-utóbb otthagyják.
2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szokott az ember ilyeneket érezni de ez nem a valóság. Szerethető vagy, mert mindenki az csak meg kell találja magának a megfelelő partnert.

Az ilyen önmarcangolástól nem lesz semmi se jobb, fogadd el hogy vége van és próbálj meg rájönni mi lehetett a gebasz, mi az amiben te hibáztál és amiben tudsz fejlődni.

Nem illetettek össze, ő túl puhapöcs volt hogy szakítson veled vagy felvállalja az érzéseit inkább baszogatott hátha te szakítasz vele, ez nem a te hibád. (ha hibáztál valahol akkor az az volt, hogy ezt eltűrted és nem állítottad le)

2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!