Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egy nullának...

Miért érzem magam egy nullának? Egy semmitérőnek?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy egy értéktelen semmi vagyok, senki nem akar velem beszélgetni,barátkozni, sokszor úgy érzem jobb lenne ha nem élnék. Fiatal lány vagyok, egy gyárban dolgozom, de ott is nagyon rosszul érzem magam, egy különcnek igazából,azt vettem észre ha nem egy nagy szájú ember vagy ott, akkor már nem is annyira akarnak beszélgetni sem a másikkal, mondjuk olyan ökörségekre nem is vagyok vevő,csak én érzem magam bolondnak ott is, ha valami nekik vicces nekem meg nem, akkor úgy érzem én vagyok a hülye megint. Érzem, hogy változtatnom kellene magamon és találni célokat, fejlődni,okosodni, másik munkát próbálni stb, de nem tudom hogyan, félek.. ezen ki tuda segíteni?
2020. jún. 1. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát valahogy kikötöttél egy gyárban, gondolom jelentkeztél esetleg volt interjú is, felvettek, ugyanezt kell csinálni csak másik munkahellyel.

Mihez értesz?

2020. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját magad.
2020. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan úgyan így voltam énis egy gyárban,Fiuk beszélgettek egymással haverkodtak én meg egy magamban űltem és vártam a jó akaratot. Nagyon kínos volt ott lenni egy lány is beszélgetni akart velem én meg csak annyit mondtam minden szóra (Hát igen) nekem meg témám nem volt. Az volt életem egyik legkínosabb jelenete) modjuk én soha nem voltam nagy dumás mindig is egy csendes vissza húzodó fiú voltam.
2020. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán végűl be gyakoroltam ismeretlen emberekkel beszélgetni munka után,kérdezni,válaszolni ötletet adni kapni. Most szeretek beszélgetni ismerkedni lépj ki ebből a zónából beszélgess többet ismerkedj kérdezz)
2020. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ehhez kösd az értéked. Ne próbálj csak azért valaki más lenni, hogy elfogadjanak. "Ökörségek"-et csinálnak szóval nem tartod őket túl intelligensnek, akkor miért érzed rosszul magad miattuk? Ha nem a te társaságod akkor ne erőltesd azt ami nem megy. Értem, hogy arról beszélsz, hogy nem tudod magadon tartani a figyelmet. Ha valaki figyelméért küzdeni kell azt a sors nem akarja, hogy az életed része legyen. Másrészt alantas dolog küzdeni mások figyelméért és mint írtad új célokat tűztél ki magad elé, melyek értelmesebbnek hangzanak, mint non-stop magadon tartani ilyen emberek figyelmét. A céljaidra koncentrálj mostantól.
2020. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!