Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azonosulható ez a szám?

Azonosulható ez a szám?

Figyelt kérdés

Én a következő dallal nagyon tudok azonosulni, mert átérzem azokat a problémákat amikről énekelnek. Jól leírja az élet nehézségeit, a mindennapok átvészelését és azt, hogy milyen egy nehéz időszakon keresztül menni. Továbbá rávilágít arra, hogy az emberek mennyire kétszínűek tudnak lenni és cserben hagynak ha úgy tartja kedvük. Én is sok mindent megéltem de mindig feltudtam állni ezek után a traumák után pl amikor hátba szúrt az akiben megbíztam vagy szerelmi bánatom volt. Amikor egyedül vagyok és elakarok szakadni a világtól, bekapcsolom ezt a dalt és szinte átszellemülök és felidézem az életem eddigi nehézségeit, traumáit stb.


Erről a dalról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=STkutOtUnLo

Jól leírja az élet nehézségeit?



2020. jún. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2020. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, engem nem hatott meg de másnak biztos jo
2020. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, mindenek előtt: mindenkinek más-más ízlése van.

Számomra ez a 3 lány teljesen hiteltelen.

Egy már milliószor elénekelt klisés szövegvilág.

A mondanivalója abban kimerül, hogy egyszer fenn-egyszer lenn, de menni kell tovább.

Gyakorlatilag ez az énközpontúság van jelen minden rapszámban, csak kevésbé poposítva, itt még pluszba megjátszották ezt a szomorú hangvételt is, hisz ez a divat.

Bár talán én vagyok nagyon szűklátókörű, de számomra az is kicsit hiteltelen, hogy 15-17 éves kislányok - akikről lerí, hogy mégcsak most élik lázadó korukat - énekelnek a fájdalmakról, barátok elvesztéséről és az élet akadányairól...

Egyébként a szöveg helyenként tartalmilag összefüggéstelen, ritmikailag a lehető legprimitívebb szám.


Végezetü újra elmondom, hogy ez szubjektív, ettől fuggetlenül te azonosulhatsz vele és szeretheted is ezt a számot.

2020. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött át bocsi, de teljesen más az izlésem.


engem ezek a szövegek hatnak meg inkább :D

https://www.youtube.com/watch?v=vTEKg1Ly0zY

Nagy kedvelője vagyok a művésznőnek.

Pedig inkább hiphop a stílusom de ez a nő valami csoda.

2020. jún. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!