Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ez már a 3x...

Mit tegyek ha ez már a 3x alkalom hogy hívogat egy ismeretlen szám?

Figyelt kérdés
2x felvettem akkor nem szólt bele senki. Ma volt a 3x és leraktam. Hogyan lehet elérni hogy ne hívjon 4x is?
2019. nov. 8. 14:53
 1/9 TR75 ***** válasza:
92%
Tiltsd le a számot.
2019. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Szuszogj bele
2019. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Vedd fel és hadd ketyegjen neki a fizetni való, te meg ne szólj bele. Hidd el megunja előbb utóbb.
2019. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Mondd neki, hogy ne tegye le, amíg be nem mérik 😊
2019. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Beleszólsz: "a rendőrségnek már jeleztem, tudnak róla és ha nem fejezi be baj lesz". Telefontípusodnak megfelelően nézz utána, hogyan lehet letiltani a telefonszámot. telefontípus szám blokkolása telefontípus szám letiltása telefontípus block number stb.
2019. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi is mérgelődtünk ezen, nekünk akkor szokott ilyen eset előfordulni, mikor a telefonszámla kifizetésének határideje közeledik, családi telekomos díjcsomagban vagyunk. Lehet nálad nem ez a helyzet, érdemes letiltatni a magántelefonszámokat:)
2019. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy 30-as szám véletlen, aminek 77 a vége? Egy ilyen számról kér tőlem folyamatosan visszahivást valami mocsok. Kétszer visszahivtam, nem szólt bele. Erre letiltottam mindenhonnan. Ezután még volt pár próbálkozása, de két nap alatt feladta, már nem hivogat.
2019. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De 30-as viszont nem 77 a vége.
2019. nov. 9. 06:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy mostnézem, hogy az a 30-as szám, ami engem zaklatott, az nem is 7 jegyű, csak 6 szóval nem mobil szám. Mindegy is, ezek valami csalok lehetnek, nem szabad visszahivni szerintem.
2019. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!