Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év feletti nők! Van gyermek...

40 év feletti nők! Van gyermeketek?

Figyelt kérdés
Akinek nincs, az esetleg leírhatja, hogy hogyan reagált a környezete erre, valamint hogy miért nincs.

2020. jún. 1. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, van
Egynél több van
Nincs
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nincs, ex anyos kerdezgette egy darabig, apam is.

De nem kell, sose kellett, es nem is fog.

A kornyezetem nem nez le emiatt, volt aki nem ertette, es hogy "de milyen jo anyanak lenni"

De ez engem sose vonzott.

45N

2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reméltem hogy érez még így valaki rajtam kívül. Igaz én tíz évvel fiatalabb vagyok, pontosan ugyan ezt gondolom.
2020. jún. 1. 21:51
 3/8 anonim válasza:
88%

Nincs gyerekem, soha nem is szerettem volna. Az én családom elég hamar elfogadta, a férjem anyja laza tizenöt éve nyaggat az unoka miatt. Amikor fiatalabb voltam sokat saraztak amiatt, hogy nem vállalok gyereket, mióta betöltöttem a negyvenet könnyebb lett. Ha új ismeretségnél szóba kerül a téma és mondom, hogy nincs, akkor sajnálkozóan szoktak nézni, hogy jaj, biztosan nem jött össze. Közben meg soha nem is terveztük, se a férjem, se én.

42N

2020. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk a holgy paromnak van egy 16 eves fia, a holgy most 43 es még tervezunk egyet.
2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, jöhetnek még, kíváncsi vagyok.
2020. jún. 1. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan is jöhet ahol van gyerek?
2020. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es, igen, minden véleményre kíváncsi vagyok.
2020. jún. 2. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokan mondják, hogy megy az idő, jelenleg pasim sincs, és nem is szeretnék. Jó most egyedül, szeretném kiélvezni ezt is. Nem vágytam sosem saját gyerekre, most sem, nem zárom ki a lehetőségét, ha egyszer mégis úgy alakulna, de alapvetően nincs ilyen célom.

Attól, mert nő vagyok még nem kötelező szülnöm, nem mindenkinek való gyerek, főleg ha nincs benne az az érzés hogy de jó lenne. Két barátnőmnek van már, kisfiú mindkettő, tök jól elvagyunk, születésük óta rendszeresen látom őket. Mindig is így képzeltem ezt el, hogy kölcsöngyerek simán jöhet, de saját, hááát, ki tudja. Úgy érzem, hogy nekem túl nagy felelősség lenne, félek attól, hogy nem tudnék elég jó anya lenni, nem lenne elég türelmem, pedig szeretnek a gyerekek.

32/N

2020. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!