Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wishről rendeltetek már ?

Wishről rendeltetek már ?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem azt kaptam amit rendeltem,általában a mérettel voltak gondok,vagy pedig már sérülten érkezett meg !

Most kaptam meg a táskát amit rendeltem,de ki volt belül szakadva,úgyhogy itt be is fejeztem ezzel az oldallal !

5 Napja minden nap írok és fényképet csatolok az ügyfél szolgálatnak de semmi választ nem kapok ezzel ! Se pénz vissza fizetési lehetőséget se annyit ,hogy így jártál ,pedig elvileg 2-3 nap múlva válaszol a képviselő . Járt már valaki hasonló helyzetbe? Mit lehet ilyenkor tenni ?


2020. jún. 2. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert a facebookos wish hirdetesek szamomra jelentektelen dolgokat mutatnak allandoan.
2020. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés,hogy a fb-os hírdetésben miket látsz és miket nem ,mellesleg ahoz szólt aki rendelt már !

Először értelmezned kellett volna a feltett kérdést másodszor ha nem rendeltél tök feleslegesen írkáltál ide ordas nagy hülyeséget ! Szép napot !

2020. jún. 2. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ruhát soha, de szoktam kiegészítőt, meg olyan tárgyakat, mint pl bögre, vagy macskajáték.

A kulcs, hogy sose vegyél olyat, aminek az elkészítése egy kicsit is komplikált és a kommenteknél nézd meg az összes fotót, amit más vásárlók töltöttek fel, plusz olvasd el az 1csillagos véleményeket.

2020. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Wishről rendeltetek már ?" <----> "mellesleg ahoz szólt aki rendelt már !"


Kettonk kozul neked kene megtanulnod szoveget ertelmezni. Remelem az elet tobbi teruleten is elvarod masoktol, hogy olvassak a gondolataidat, mert akkor legalabb nem csak itt neznek emiatt idiotanak.

2020. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hahah ...olvasd már el még egyszer a jó isten áldjon meg ! :)
2020. jún. 2. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár cuccot igen, de csak ilyen nagyon egyszerű dolgokat, amiket nem lehet elrontani. Azt soha nem értettem ki rendel onnan ruhát vagy ilyesmket, nyilván gagyi az egész úgy ahogy van. Nem sok mindent lehet tenni, ne rendlej máskor szemetet fillérekért ilyen irreálisan olcsó oldalakról, ahol az ügyfélszolgálat feltehetőleg úgyis max kínaiul tudna veled kommunikálni.

Amúgy a fő kérdés tényleg az, hogy Wishről rendeltetek már? Szóval az előttem válaszoló tök normális választ adott azzal, hogy ő nem. Máskor akkor azt írd a főkérdésbe, amire választ vársz.

2020. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a menyasszonyi ruhámat rendeltem onnan. Szabóhoz kellett vinnem, bár eleve nagyobb méretet választottam, mert abból be lehet venni. Ha kicsi, azt már nem lehet nagyobbítani
2020. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!