Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg menekülnek a fiatalok...

Tényleg menekülnek a fiatalok Borsod és Szabolcs megyéből?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, rohamosan csökken az északkeleti országrész népessége, mert egyre rosszabbak az állapotok. Valóban Így van ez?

2020. jún. 2. 13:45
1 2
 1/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Igen, én Szabolcsból menekültem, de szinte szó szerint. De kb az országban Debrecenig vagyok hajlandó merészkedni, még kirándulás szempontból is.

A Dunától jobbra sok jóra ne számítson az ember, de Tiszán-túl..pfhej.

2020. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen, itt Sopronban borsodiakkal vagyunk sajnos tele... :/
2020. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én Nyíregyházáról költözök hamarosan a fővárosba. Sajnos még nem tehetem meg :/
2020. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 miért nem?
2020. jún. 2. 13:58
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az exem miskolci volt így Pestről sokat jártam hozzá,hát...Azon kívül hogy semmi lehetőség,magyar embert is ritkán láttam,szerintem értelmes ember nem érzi jól magát ilyen környezetben,csodálkoztam is hogy egy nagy városhoz képest mennyire nincs ott semmi,akinek van esze az inkább menekül a nyomorból,és nem ragad le minimálbérért brazilokkal körbevéve.Nekem a Balaton környéke jön be nagyon,viszont Pesten vannak általában a lehetőségek,így az ingázás miatt nem terveznék még oda sem:)
2020. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Én Szabolcsi vagyok. Menekülnék, csak nem tudom megmozdulni. Voltaképpen ez egy lebúj, egy ghetto.
2020. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom mi bajotok van a multikultival.
2020. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
2020. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
#8 Pesten meg meg is késelték, ráadásul a belváros küözepén, nem valami Isten háta mögötti külterületen, szóval ne ilyen kiragadott bűnesetekből ítélkezz...
2020. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Mindenhol vannak bűntények, nincs kivétel. Aki meg nem ismeri Miskolcot, az hazudik a szokásos baromsággal leszólással. Itt az talál munkát aki akar dolgozni, akárcsak mindenhol máshol. Igen is vannak Miskolcon értelmes emberek, és nem csak tróger fekák.
2020. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!