Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szabolcsi kisvárosokban...

A szabolcsi kisvárosokban ilyen rossz az élet?

Figyelt kérdés
Van egy női ismerősöm. Keresett 129000 ft-ot. Az emberek szerinte előítéletesebbek, durván pletykálnak a munkahelyeken, rosszindulatúak. Szerinte itt Győrben másabb az emberek gondolkodása ott nem érezte jól magát ahol élt.
2018. jan. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen logikátlan összevisszaság..

Mi köze van a kérdéshez, hogy mennyit keres? 129ezer ha jól tudom, a bruttó szakmunkás minimálbér (lehet azóta már emeltek de amikor gyárban dolgoztam akkor ennyi volt)

ha minimálbérre veszik fel, akkor ugyan annyit kap szabolcsban mint a budapesten dolgozó minimálbéresek. Nem látom hogy ez miért fontos..

Minden munkahelyen vannak rosszindulatú emberek. Győrben se mindenkit szált meg a szentlélek.

Egy szabolcsi kisvárost meg nem tudom milyen alapon hasonlítasz össze egy Győr méretű megyeszékhellyel. Az tény hogy szabolcsban elég sok a cigány, meg vannak elég elmaradott helyek, de a leírtak alapján te csak egy nem sokat látott ember hiteltelen véleménye alapján alkotsz képet egy egész városról (megyéről).

Bejártam már az egész országot biciklivel, minden megyében voltak olyan helyek, ahol inkább tovább tekertem éjjel félholtan, mert nem mertem estére maradni, olyan gettó volt az egész. Ugyan így minden megyében voltak nagyon szép falvak, városok, ahol szivesen megálltam enni, pihenni, nézelődni stb..

2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, de szerintetek mennyire reális, hogy egy szabolcsi kisvárosban, be lehet szerezni kokaint meg heoint?
2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok..miért ne lehetne beszerezni egy kisvárosban? Meg nem tudom mit képzelnek egyesek..a falvak/kis városok határán sorompó van amin nem engedik át az embereket, hogy drogot vehessenek a közeli városban? Vagy pl moziba mehessenek, vagy plázába? Mindenkinek meg van a lehetősége mindenre ha szeretné. Ha meg nem is a drága kokaint, de füvet herbált a legocsmányabb putrikban is szívnak..sőt ott a legjobban. Nincs pénzük másra de túl buták hogy felfogják hogy a higító+patkányméreg nem tesz jót az egészségnek
2018. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Én ilyen helyen nőttem fel és legszívesebben felégetném az egészet. Alig vártam hogy elköltözzek, kicsi koromtól kezdve azért tanultam hogy ha felnövök, ne kelljen ott laknom. Valóban pletykálnak de ez bárhol előfordulhat, igaz a kisvárosokban meg a falvakban egy ismeretlen kocsi vagy valakinek az új kabátja is elegendő indok arra hogy tudja az egész falu. De engem nem is ez zavart, hanem a kilátástalanság. Szar iskola, munkahely nincs, sok cigány, stb. Aki teheti inkább menekül és joggal.
2018. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2: Nem akarlak elkeseríteni, de teljesen reális.
2018. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!