Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen papírt kell ilyenkor...

Milyen papírt kell ilyenkor felmutatni, hogy a munkaügyi hagyjon békén, vagy egyáltalán mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elnézést előre a helyesírási hibákért, de nem vgyok összeszedett olyan ideges vagyok. Ma kaptam levelet, hogy menjek be a munkaügyibe állás miatt, csakhogy én már jelentkeztem valahova, ahol el is heleztek volna, de akadály a szemüveg, így új hely kell. Addig önkéntesként dolgozok valószínűleg Júlistól. Úgy beszéltek velem telefonon, mint a ktyával, ráadásul a nyakamon vannak az utolsó vizsgák is. Ha most kihelyeznek, odavalenne a jó helyem ,minden, mivel változtatni kell, honap bemegyek hozzájuk és krjem meg őket, adjanak valami igazolást, vagy....?

De ez olyan ciki tnyleg...


Köszönöm előre is.



2020. jún. 2. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ennek fuss neki mégegyszer, mély levegő, automatikus javítás kikapcsol a telefonon, mert csak angolra javít és halljuk mégegyszer a gondodat!
2020. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oksa, szóval. Kaptam ma egy levelet, hogy a munkaügyi kiküldene engem. Na, mármost nekem már Júniustól lett volna munkahelyem (hon), de a szemüveg miatt várnom kell, hogy legyen hely. Egyelőre önkéntes lennék, ha minden igaz Júliustól. Jeleztem nekik, de úgy beszéltek velem, mint a kutyával és csütörtökön ígyis úgyis meg kellene jelennem. Viszont, azt mondták, mutassak fel valamit és majd úgy zárnak ki a rendszerből. Ha most kilöknek , odavan minden munkám, amivel készülök, hogy jó munkahelyem legyen és olyan, amit szerettem volna. Attól is félek, ha netán Júliusba nem fogadnak, akkor...? Kizárnak, vagy mi a...?
2020. jún. 2. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szoval nem vettek fel mert szemüveges vagy(es sanszos hogy kesöbb sem fognak, csak hülyitenek)

Elmész önkenteskedni (ahol nem fizetnek semmit)

Es nem akarsz a munkaügyitöl egy allasajanlatra sem elmenni.


Miert regisztraltattad magad hozzajuk?

2020. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert levelezőn tanultam. És kellett... Önkéntes ez olyan, hogy fizetnek, ez más hely. Viszont most össze vagyok zavarodva...
2020. jún. 2. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Engedd el
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom közmunkára akar a munkaügy küldeni. Jellemző lasszóval fognak rá embert, akkora szar. A viselkedésükön nem csodálkozom, ennyire képesek...

Magyarázd meg nekik tagolva és hangosan, hogy vizsgáid lesznek, ezért nem tudsz kötött munkaidőt vállalni. Ajánljanak mást.

Ide meg, ha nem biztos, hogy felvesznek szemüveggel, vagy anélkül, akkor ez sem egy biztos dolog.

Én meg szoktam mondani a munkaügyisnek, hogy engem hagyjon a közmunkával, normális állást ajánljon. Felnőtt vagyok, lakást kell fizetnem, nem érek rá gombokért bohóckodni.

2020. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ezt akarom. Olyan egy .... hadd ne írjam milyenek. Persze, ki akar tenni éhbérért. Csakhogy szükségem van pénzre. Ők levegőből élnek? Na, igen, a vizsga. plusz orvos ... :D ennyi. Szóval, meg szoktad mondani? Tehát bemegyek állásra, ott a jelenléti és hogy tovább? Adsz tanácsot, hogy kell a férgeket lerázni? Május óta keresem a munkát. Nem igaz, hogy szivatnak. Holnap meg megyek és a papírt másat kell úgyis kitölteni, plusz orvosi vizsgálat és megbeszélem, mire számítsak. Csináltak nekem jó nagy ideget ma, de családomnak is... grat... pillanatok alatt tönkre lehet tenni valamit.
2020. jún. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!