Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a durva rendőri túlkapást...

Ezt a durva rendőri túlkapást miért állítják be rasszistának?

Figyelt kérdés

Ha feketével történik akkor az már tuti hogy rasszizmus? Mintha fehérrel nem történhetett volna meg.. másrészt meg statisztikailag részben maguknak köszönhetik. Amúgy rassztól függetlenül elítélendő az ilyen teljesen embertelen hozzáállás, mondjuk még mindig reálisabb mint amikor a bűnözők jogait tartják fontosabbnak. Aki bűnözni kezd, számolja bele hogy bármi megeshet vele.

Vélemények?


2020. jún. 2. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Az a véleményem hogy így járt nem kéne hogy addig fajuljanak a dolgok ameddig rádtérdel egy rendőr.
2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert Amerikában statiszzikailag kimutathatóan, bizonyítékokkal alátámaszthatóan sokkal szigorúbb és agresszívabb a rendőri fellépés a feketékkel szemben, a fehérek általában sokkal kevesebbel megússzák.
2020. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Alapból igaz lenne, de a videot megnézve rettenetes az a közöny ahpgy hozzáálnak a rendőrök ahhoz hogy esetleg meghalt. Bár lehet hogy elcileg ebbe tényleg bele se lehet halni, mivel ha beszélni van levegője, akkor lelegezni is
2020. jún. 2. 21:36
 4/26 A kérdező kommentje:
#2: gondolom mert statisztikailag alátámaszthatóan veszélyesebbek is.
2020. jún. 2. 21:37
 5/26 anonim válasza:
58%
Hát én nagyjából egyetértek veled Kérdező! Szerintem az ilyen erőszakos rendőrök egy fehér férfit is megfojtottak volna. A tüntetőkkel is egyet tudok érteni hogy stop racism meg minden, de szerintem azért nem volt valami nagy rasszista indíttatás abban a rendőrben. Lehet hogy csak olyan beleszarós típus volt akit nem érdekel hogy az ember meghal-e. Más kérdés hogy ilyen ember nem kéne rendőr legyen... Ezekkel a tüntetésekkel meg sajnos beindulnak az egyéb bűnözők meg a közönséges vandálok is.
2020. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
" Bár lehet hogy elcileg ebbe tényleg bele se lehet halni, mivel ha beszélni van levegője, akkor lelegezni is" - Akkor elvileg bele sem halt. Minden happy.
2020. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
"Aki bűnözni kezd, számolja bele hogy bármi megeshet vele." -Mi tis "bűnözött"?
2020. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
"Szerintem az ilyen erőszakos rendőrök egy fehér férfit is megfojtottak volna." - Mondanál erre egy példát? Mert arra több példa is van hogy ilyen rendőrök feketéket öltek meg az elmúlt években.
2020. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
#1 vagyok "Az a véleményem hogy így járt nem kéne hogy addig fajuljanak a dolgok ameddig rádtérdel egy rendőr." köszönöm a lepontozást de akkor ha ezzel nem értetek egyet akkor teljesen rendben van hogy valakire rátérdelnek.
2020. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem fogod fel, hogy a rendőr nem volt racionális. Nem elfajultak odáig a dolgok, agresszívebben lép fel feketebőrűvel szemben.
2020. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!