Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van a pénztárosokon...

Miért van a pénztárosokon gumikesztyű? Nem izzad bele a kezük?

Figyelt kérdés

Rajtam egyszer volt fent 1 óráig, de annyira szétázott a kezem, hogy utána véresre repedezett.


Azóta maximum 10 percig viselek ilyen kesztyűket. A boltosoknak kötelező ez vagy mi?



2020. jún. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Vírus miatt. Többfajta kesztyű létezik.
2020. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Csak én se értem minek, mert a kesztyűre ugyan úgy tapad a vírus. Fertőtleníteni kell gyakrabban, a kesztyű nem old meg semmit.
2020. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A pénzt nem akarják kézzel fogdosni most a vírus alatt.

De, biztos beleizzad nekik is.

2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy semmi értelme a kesztyűnek, mivel senkinek nem áll annyi a rendelkezésére, hogy folyton cserélje.


Még a vírus magyarországi kezdetén voltam a falunk kisboltjában, ahol az eladó szolgál ki.

Bemegyek, mondom de jó, rajta a gumikesztyű, figyel a higiéniára. Gondoltam ezt addig amikor megfogta a natúr kenyerem hogy papírba csomagolja, aztán ugyanúgy kezelte a kasszát is (apróval fizettem).

Még azért másnap adtam neki egy esélyt, de akkor meg telefonálgatott a gumikesztyűben és utána adta a kenyeret. Aztán amikor eljöttem, elkezdett írni a kis jegyzetfüzetébe.

Mindezt ugyanabban a gumikesztyűben. Na így aztán totálisan felesleges hordani!

2020. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy vírus terjedt el a világban pár hónapja.
2020. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem csak a maszk kötelező, a kesztyű rajtam múlik.

De ha pénzel dolgozunk kötelező, a pénzen van a legtöbb baci, soha nem mossak mag.

Muszály...

2020. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Van aki nem akarja fogdosni puszta kézzel a pénzt.


Én nem veszek fel kesztyűt mert zavarna, egyébként meg ha több órán át fogdosok pénzt, irritálja a kezem. Lehet másnak is van ilyen gondja.


Üdv: egy diák kasszás

2020. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kesztyű mondjuk nem hülyeség, kivéve ha gumiból van, mert az nem szellőzik, pedig én csak ilyeneket látok embereken. Ezt kb 10 percenként cserélgetni kéne egész nap, ahhoz, h értelme legyen.
2020. jún. 6. 09:32
 9/9 anonim válasza:
A vírus miatt van most ez, hogy ne kelljen állandóan fertőtleníteniük a kezüket, mert nagyon szétszedi a fertőtlenítő is a bőrt!
2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!