Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki megfogadta,...

Van olyan aki megfogadta, hogy ebben a helyzetben nem fog túlárazottan venni semmit (maszk, gumikesztyű, zöldség, hús, stb. )?

Figyelt kérdés
Ma a gyógyszertárban 4000FT-ért akartak egy 100-as kesztyűt adni, mondtam köszönöm szépen nem kérem, majd ha normalizálódik az ára. Ha mindenki így tenne azonnal megállítanánk a túlárazó nyerészkedést, nem?
2020. ápr. 1. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2020. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem fogadtam meg, de amugy se veszek tularazott termekeket.

Akkor veszek mast.

2020. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

100db-os kesztyű 4000,-?

Reális az ára. Máshol is ennyi vagy drágább.

2020. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, te hol vásároltál eddig, de én eddig is 3990-ért vettem a 100-as gumikesztyűt, szóval túl nagy normalizálódásra ne számíts :D
2020. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1400 a reális ára ennek a kesztyűnek, konkrétan ugyanezt a típust vettem csak nem kék hanem színtelen változatban azelőtt egy alkalommal.
2020. ápr. 1. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ne vegyél. Moss kezet, és varrj magadnak 10 db fehér maszkot. azt nyugodtan moshatod magas hőfokon, vasalhatod is.

Nem kell fokozni a szeméttermelést, mert a végén nem tüdőgyulladásban halunk meg, hanem belefulladunk a gumikesztyűk, maszkok és nylonzacskók tengerébe. .

2020. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem "fogadtam meg", csak evidens.

Kesztyűm van itthon pár dobozzal még régről, de nem igazán használom, inkább kézfertőtlenítő + extra gyakori kézmosás.

Maszkot ingyen kaptam egy varrónő ismerősömtől, már csak tisztítanom, fertőtlenítenem kell.

Az ételek nem túlárazottak normális boltokban.

2020. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nem fogadtam meg, hanem alapból soha nem veszek túlárazott termékeket.
2020. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan dologról van szó, ami nem feltétlenűl szükséges, akkor nem.


Pl.: 1 héten át egyátalán nem vettem húst, amikor hírtelen mindent kifosztottak. A bevásárlóközpontokban egyátalán nem volt és furcsa mód még a kis henteseknél sem.


Abban az időben nem akartam nyitásra menni, majd 10 emberrel sorba állni és utána 1,5xre árat fizetni, így minimalizáltam a hús bevitelt.



Viszont ha valami ténylegesen szükséges, akkor kifizetném a felárral együtt is.

2020. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alapból nem veszek semmit túlárazottan, kivéve a házhozszállításos ennivalókat, azok a gyengéim. Szoktak is újabban ezért úgy rám nézni mint a gyilkosra, de nem érdekel. Kesztyűben is épp úgy összeszedek minden sz_rt, tisztítani sem lehet, a vírus meg nem szívódik fel bőrön keresztül. Maszkot pedig nem hordok, mivel egyrészt lófüttyöt sem ér míg nem vagy beteg, másrészt a munkáltatóm partnerséget kötött egy koronavírus tesztet fejlesztő céggel, így minket rendszeresen szűrnek.
2020. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!