Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok menni a FoxPost...

Basztet852 kérdése:

Nem tudok menni a FoxPost cuccomért, amit kaptam, meddig őrzi meg a fiókban?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Amit kaptál e-mailt,abban le van írva.
2020. jún. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy menjen el érte. Nem nagy ügy.

Bár azt kétlem, hogy napokon át nincs annyi időd, hogy elmenj érte, akár este vagy korán reggel (persze ha be vagy gipszelve az más).

2020. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 3 nap. Talan 2 eve volt olyan, hogy egy lanynak kuldtem egy csomagot, o idokozben korhazba kerult par napra, a csomag pedig vissza a raktarba. Irtam az ufire, mit lehetne csinalni. Rendesek voltak, visszadobtak az automataba.
2020. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 5. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Megirjak emailben, attol fugg, mennyire tulterhelt/nagy a forgalom. En minap rendeltem valamit, de nem erkezett meg, mielott elutaztam volna, igy csak akkor veszem majd at, ha visszajottem. De az email alapjan van ra egy hetem, marmint addig barmikor atveheted.
2020. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!