Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj,ha úgy érzem kimaradok...

Baj,ha úgy érzem kimaradok valamiből amiért nem drogozok?

Figyelt kérdés
Rossz látni, hogy mások elmennek bulizni, drogoznak és élvezik az életet. Régen én is csináltam és addig jó is volt minden,de kikerültem abból a társaságból. Ráment mindenem,de addig úgy éreztem élek, most meg mintha elvesztegetném az életem.
2020. jún. 5. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"Ráment mindenem,de..."


Te javíthatatlanul hülye vagy!

Talán a drogtól?

Vagy alapból?

2020. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

ne drogozz már csak egészségügyileg se és pénzügyileg se éri meg

Skizofréniát kaphatsz a drogtól meg kirohadnak a fogaid,lyukacsos lesz az agyad,szétmegy a májad stb

Drog nélkül is jól lehet magad érezni, ne koncentrálj annyira rá a drogra

2020. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagy baj, elkélne egy pszichológus. Lehet bulizni, élvezni az életet drog nélkül is.
2020. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
63%
Én sohase drogoztam, mégis élvezem az életem. Próbálj ki valami új hobbit, amiben kihívásra lelsz. Legalább a kekpont.hu internetes oldalt keresd fel, itt kérhetsz segítséget.
2020. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valo igaz hogy hatalmas flow élmény jar vele,ami amugy tenyleg csak az egyén pl egészségi rovàsàra megy. Mig az élet élményei Ehhez képest joval laposabbak amit nyujtani tud, de legalabb nem épitik le az embert.


De sokan nem tudjàk elengedni azt a flow-t.es visszaterni, ujra örömet talàlni a flowhoz képest lapos élményekben. Ezert csapja be az emberi agyat.


Ha meglàttàl megtudtàl màr vmi sokkal hatalmasabb jobb dolgot, azt ugy màr joval nehezebb elengedni, mint ha soha nem is tapasztaltad volna meg.


Es belàtod racionalisan ugyan, hogy a helyes uton kell jàrni, de az az eufora ismerete, amit megtudtàl, màr ott marades tudni fogod tovabbra is. a helytelen ut mennyivel csàbitobb ill latszolag joval többet nyujt(szoval csak mentàlisan), de valojàban elvesz belöled es nagy az àra.

Ezért csapda.

2020. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*utolso vagyok. Szoval nem baj,ez normalis, hogy örömet nem tud csak ugy elengedni az ember, csak mert nem helyes alapon.sajàt magàt kell leküzdenie.

Kb olyasmi, hogy a rosszabbat kell vàlasztani, mert az helyes, es az a normàlis. A nagybetüs "sz.r" életet (mert annak làtszik a flow utàn)es nem pedig az önfeledt boldogsàgot(flow).

2020. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenből kimaradsz, amit nem csinálsz, így a drogból is. Meg a droggal járó negatívumokból is, pl függőség, eladósodás, kirekesztődés stb.
2020. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp éreztem az alkohollal. Egy időben állandóan buliztam, lógtam, hazudtam, csak hogy mehessek és igyak, ha valami miatt egy-egy bulin nem lehettem ott úgy éreztem kimaradni valamiből. Tudtam, hogy rossz, de így éreztem azt, hogy élek. Közel napi szinten ittam, és minimum a péntek-szombat-vasàrnap bulizàsról szólt, de volt, hogy egyes dolgok rovàsàra még hétközben is iktattunk be dolgokat. Volt, hogy reggel 6-7-kor àtmentem a haveromhoz, és már akkor ittunk hétközben. De sajnos ez hosszú távon nem tesz jót, sem az egészségesnek, sem az életednek. Lényegében az alkohol is drog, nem tudom te mit használtàl, lehet, hogy ezerszer nagyobb löketet adott, mint az alkohol, de a lényeg ugyanaz. Nem szabad a függőjévé válni, ugyan sokáig azt érzed, hogy ebből abból kimaradsz, de amíg más közel 30, vagy 30 évesen ugyanott tart, hogy sehol, csak a folyamatos bulik, drog, pia, egyéjszakàs kalandok, addig te teszel a céljaidért például. Aztán lehet, hogy amíg a másik meghal emiatt az életvitel miatt, te még csak akkor hàzasodsz, mert jó útra tértél. Ezeket így kell felfogni. Én úgy keveredtem ki ebből, hogy megszakadt a kapcsolat minden ilyen haverommal, sajnos az ilyenből csak így lehet kijutni.

Ha úgy érzed egyébként, hogy szükséged lenne segítségre, akkor fordulj bizalommal szakemberhez!

2020. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!