Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális,hogy a barátom ilyen...

Normális,hogy a barátom ilyen miatt cirkuszol velem?

Figyelt kérdés

Streameli nekem a játékot,amivel játszik és 10 perc alatt kétszer kellett kimennem pisilni,mert nagyon sok vizet ittam.Nem tehetek róla.Egyszerűen nem hiszem el.

Mondtam neki,hogy persze,majd elnézést fogok kérni, amiért wcre merek menni.Erre abbahagyta dühében a streamet és elkezdett videót nézni,ahelyett,hogy folytatná.Mégis.Ez meg mi?


2020. jún. 5. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hisztis kisfiú...
2020. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki,csak én kislányt használtam.Meg azt is mondtam,hogy engem nem utasítgathat,hogy mit tehetek és mit nem.
2020. jún. 5. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Jaaaaaj az én barátomnak is mániája, hogy ameddig játszik valami játékot, én nézzem közben XD


Szerintem ilyenkor a nagymenő twitches meg youtuber gamerek helyébe képzelik magukat, és a barátnő szimbolizálja a közönséget, akinek játszik. Persze ettől még elég fura a reakciója...

2020. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz az is hozzátartozik,hogy szeretem,amikor nekem streamel.Én legalább ugyanúgy akarom.Ha nem jobban.Viszont erősen túlzónak gondolom a reakcióját.
2020. jún. 5. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Tedd sínre a gyereket!
2020. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!