Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha ma nem...

Lehet valami bajom, ha ma nem alszom?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ha nem kelek fel mindennap 6:45-kor, akkor nem tudok elaludni 10-11 óra között. Fél 10-ig aludtam, mert visszaaludtam véletlenül. Nálam nagyon fura ez az alvás dolog, mert ha 9-10 vagy később kelek fel, akkor hajnali 2-3-ig fent vagyok, hiába szól az ébresztő, felkelek, kinyomom és visszafekszek, sokszor nem is emlékszem, hogy felkeltem az ébresztőre.

Nagy baj lenne, ha esetleg ma nem aludnék este, csak ma este? Mármint 10 fele?



2020. jún. 7. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem bírod ki. Holnap délután tuti elalszol és akkor még jobban eltolódik majd az egész. Szerintem jobb ötlet ha minden nap csak 1 órával hamarabb kelsz fel, mint ahogy szoktál. Aztán beáll normálisra.
2020. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Azon kívül, hogy fáradt leszel, az ég világon semmi bajod nem lesz.


A munka világában is sokszor előfordul, hogy napokig nem alszik az ember.

2020. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként most ugyanebben a dilemmában vagyok én is. Nagyon rossz alvó vagyok és mindig hajnalba fekszem, dél előtt kelek. Hétfőn viszont kora reggel Nyíregyházára kell átvezetnem Sárvárról. Muszáj magam kipihenni úgyhogy lehet ma csatlakozok hozzád és inkább holnap kialszom magam, mintsem kialvatlanul keljen idegen helyeken több órát vezetni.
2020. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Durván 24 óra fennlét körül fog jönni egy holtpont, az lesz az mikor szinte pillanatok alatt el tudsz aludni ha nem figyelsz, nem tartod magad ébren valamivel, de ha ez elmúlik akkor úgy fogod érezni mintha nem is lennél épp 24+ órája fenn.


Mondjuk nálam 36 órások voltak viszonylag sokszor 20-on éves korom elején, akkor ezt tapasztaltam.

2020. jún. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Az ember bioritmusa a nem megfelelő alvással felborulhat, pár nap után megérzi, ha nem jól aludta ki magát.
2020. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!