Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sokat alszom. Valami...

Túl sokat alszom. Valami bajom van? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ezen kívül semmilyen más, betegségre utaló tünetem nincs.

Általában éjfél körül fekszem le, amikor dolgozni megyek, akkor fél hét-hét körül kelek, de hétvégén az sem ritka, hogy délig alszom. Iszonyú nehezen kaparom ki magam az ágyból, akármeddig aludtam is, sosem érzem magam kipihentnek. Ma felkeltem reggel 8-kor, de visszaaludtam, és legközelebb délután 3-kor(!!!!) keltem fel. Kicsit már aggódom. Az igaz, hogy nagyon stresszes volt az utóbbi pár hónap a munkahelyen, 3 ember munkáját végeztem. Nemrég jött egy új kolléga, aki nagyon sokat levesz a vállamról, de előtte kb 2 hónapig csak a megszakadás meg a rengeteg túlóra volt. Most viszont itt volt a karácsony, azt hittem, sikerült kipihennem magam, lehet, hogy mégsem? Más is van így ezzel? Szerintetek menjek orvoshoz? Remélem, ez nem valami komoly bajnak a tünete!


29/n



2017. dec. 29. 18:43
 1/4 feco8888 ***** válasza:

Orvos nem fog mondani semmit kb , tapasztalat

Lenkei vitamin szedd, bemész a boltba és segitenek mely vitaminok kellenek neked , csomagot kell venni mert abba benne van minden

2017. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnál éjfél előtt lefeküdni? Így 6-7 meglenne a szükséges 8 óra alvás. Sportolsz valamit? Mert a fizikai aktivitás is segít abban, hogy elfáradj, hamarabb elalszol, így a szellemi kimerültségtől nem dőlnél ki ennyire, mert szerintem emiatt lehet. Ami még fontos, hogy legyen valami kikapcsolódásod, ami közben nem agyalsz, és el tudod felejteni a munkahelyi stresszt, pihentetőbb lesz így az alvás, könnyebben kelsz majd fel. :)
2017. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6-7 felé*, bocsi ez lemaradt
2017. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is éjfél körül fekszem, de 10-f11 körül azért kikászálódom. A különbség az, hogy ha legalább 9 órát aludtam, akkor istenien kipihenem magam, akár 10-11-vagy 12 órát vagyok az ágyban.
2017. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!