Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy ha nappal...

Miért lehet az hogy ha nappal alszom el és fel ébredek és magas a vérnyomásom és rosszul vagyok, hányingerem van de ha éjszaka alszok és nappal kelek fel akkor nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm, már én is gondolkodtam ezen, mert ugyanez a bajom, de én eleve pszichiátriai beteg vagyok. Éjjel gyógyszerekkel alszom, nem igazán jól. Délután vagy estefelé sokszor rám jön az álmosság, de már tudom, hogy ilyenkor muszáj ellenállni, mert rendesen elaludni úgysem tudok csak max. percekre, cserébe viszont rosszul leszek, szorongás, depresszió, remegés jön rám. Úgyhogy inkább iszom több kávét és felkelek, mielőtt leesne a fejem.
2020. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!