Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire használod okostelefonod?

Mire használod okostelefonod?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, messenger, böngészés
2020. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Böngészés, játék hogy teljen az idő, fotózás(videózás), messenger nagy ritkán ha valami hirtelen közlendő dolog van de beszélgetni inkább otthon PC-ről szoktam.
2020. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkából kifolyólag telefonálásra, meg néha rövidebb 1-1 mail-t küldök róla.


Munkán kívül elsődlegesen fotózásra és messengerezésre. Hosszabb szövegeket gépen írok, de ha látok-hallok valami vicceset akkor azt Messengeren küldöm át.


Illetve túrázás, teljesítménytúrázás miatt használok túrázós appokat. Offline térkép, navigálás miatt. Plusz autós navigáció (Waze, Google Maps).

2020. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyilván telefonálásra.

Azon kívül:

- ébresztés

- fényképezni/videózni, ha valami olyat látok, vagy olyan esemény történik velem, amit érdemes

- zenét és podcasteket hallgatok rajta utazás, sétálás, kajálás vagy főzés közben

- ha a városban el kell jutnom A pontból B pontba, de nem tudom fejből az útvonalat, akkor használom a Google Térképet, és az útvonaltervezőt

- ha épp nem vagyok otthon, akkor néha rá szoktam nézni pár percre a face/insta/gyakori fiókomra


Nagyrészt ezeket.


26/F

2020. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!