Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik földönkívülinek...

Miért nézik földönkívülinek azt, aki minden nap este 8kor fekszik aludni és hajnal 3-4kor kel fel?

Figyelt kérdés
Miért baj, ha valakinek eltér a napi rutinja másokétól?
2020. jún. 7. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén, kit érdekel, hogy ki mikor fekszik le aludni? Te miért kötöd mások orrára ezt? Aki reggel 6-ra megy dolgozni, szerinted majd fennmarad este 11-ig?
2020. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nyáron én is hasonlóképp csinálom, korán fekszek, korán kelek. Mindig van a portán mit csinálni, és így mire dögmeleg lesz addigra megcsinálom amit kell, és már csak túl kell élni a napot.
2020. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért néznek földönkívülinek,mert ők hü...(-belebalázsok).

Ne rágódj ilyeneken!

2020. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem pont így él az emberek nagy %-a... :D
2020. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó.Úgy élsz,ahogy neked az jó.Alszol egy kielégítő, jó 8 órát.Így nincs is probléma.
2020. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is annak néznek, mindig csodálkoznak, ha mondom, hogy általában fél 9 körül alszom. 4- fél 5 körül kelek.
2020. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak szokatlan. Mit csinál olyan korán? Nem hiányzik neki az alvás? A rezsi emiatt több? Tartalmasan telik így a kora reggeli időszaka?
2020. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én éjszakai műszakban dolgozok sokszor, ezért a szabadnapajimat sem tudom mindig átállítani.

Hajnali 3,4ig fent vagyok, és másnap dél körül kelek.

Minden munkám el van végezve, senkinek nem tartozok elszámolni valóval.

És erre mit kapok egyik barátnőmtől folyton?

Lusta vagyok, és egész napot átalszom. Hát oké

2020. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!