Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értik meg, hogy nem...

Nem értik meg, hogy nem süllyedek le hozzájuk?

Figyelt kérdés

Vannak emberek a környezetemben akik utálnak, mert jobb vagyok náluk és nem félek kimondani amit gondolok. Visszahallom azt amit mondanak rólam a hátam mögött, mert volt olyan is, hogy azt hitték nem vagyok ott de ott voltam és hallottam, hogy miket mondanak. Tiszta szégyen..

Tény, hogy nagy pofám van de legalább nem nyalizok senkinek és nem vagyok gyáva kimondani azt amit gondolok. A szemembe nem merik megmondani, hogy mit gondolnak rólam, lapítanak mint sz*r a fűben. Annyira szánalmasak, hogy csak röhögök rajtuk. Nyomorult életük lehet ha velem foglalkoznak. Ez bizonyítja, hogy aki sikertelen annak van ideje másokkal foglalkozni. Nekem van életem, úgyhogy nem érdekelnek az utálóim, nem érek rá velük foglalkozni. Nem süllyedek le a szintjükre. Megtanultam, hogy nincs szükség arra, hogy megfeleljek az embereknek. Egyszerűen nem érdekel.


Miért nem értik meg végre, hogy nem érdekel a véleményük?


2020. jún. 8. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert tudják, hogy érdekel.

Különben nem huztad volna fel magad,és nem írsz ki ilyen kérdést ide.

2020. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Na, már megint a Különleges Kis Hópehely Szindróma :D
2020. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Jól írja az első: ne törődj velük. Légy udvarias velük szemben, ha alkalom adódik kapcsolódj be a beszélgetésbe, légy közvetlen.
2020. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
És mégis itt ömlengesz róluk... Ennyire nem érdeklenek. Valójában te sem vagy különb
2020. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekel a véleményük, hogy még kérdést is kellett kiírnod róluk. :)
2020. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha meg erdekelnenek is? Eleg sok energiat fektettel belejuk csak igy kapasbol.
2020. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy "különlegesz" vagyol! El ne felejtsd esténként megünnepelni magad!
2020. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!