Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhsüllyedés, hólyag vagy...

Méhsüllyedés, hólyag vagy végbélsérv gátolt abban, hogy újra teherbe ess?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék még egy gyereket de ma megkaptam, hogy felelőtlen vagyok. Én is tartok emiatt, de azért legyen egyke mert én ilyen elcseszett vagyok ? 😔😔😔

2020. jún. 5. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Igen gátolt - méhsüllyedésem van, nem vállaltam többet.
Igen gátolt - sérvem van, nem vállaltam többet.
Igen, több problémám is van, nem vállaltam többet.
Nem gátolt rosszabb lett.
Nem gátolt, nem.lett rosszabb.
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Mielött újabb terhességre válalkozol, elötte próbáld meg helyretenni magad, amennyire lehet.

A Kriston-féle intimtorna rengeteget segít, ha kellöen megerösíted a medencefenék izmait, akkor elöször a jelenlegi állapotod is sokat javul, másrészt jobb helyzetböl indulsz a következö terhességgel, harmadszor a terhesség alatt is tudod folytatni, ezért nem fog semmiképpen romlani a helyzeted. Amire még oda kell figyelni, hogy olyan orvosod legyen, aki nem sietteti a szülést, nem ad oxit, nem nyomja ki a gyereket, hanem megvárja, amíg magától lezajlik minden, ugyanis ezek a "segítö" módszerek okozzák nagyon sok nönél a méhsüllyedést/hólyag- és/vagy végbélsérvet.

2020. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már csinálom a Kit-et, sokat javult, de ami maradt, az már így marad.

Sajnos indított, oxis,szülésem volt.

2020. jún. 5. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben belevágnék a másik terhességbe, de azért ne add fel, utána még sokat javulhatsz, nekem elég rossz volt az állapotom, amikor belekezdtem, most meg nem zavaró egyáltalán, alig észrevehetö. (Igaz, nekem az utolsó szülés uták jött csak elö a probléma)
2020. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!