Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamit...

Volt már olyan, hogy valamit többször is elismételtek, de nem hallottad jól többedjére sem?

Figyelt kérdés

Most jutott eszembe egy eset, ami már több éve történt és még mindig nagyon ciki visszagondolni.. :D

Kérdezett valamit az osztályból az, aki tetszik nekem. Nem értettem jól elsőre, így elismételte.. megint nem értettem, megint elismételte.. De istennek se értettem semmit ( zúgás is volt körülöttünk). Itt már nagyon ciki volt szóval csak bólogattam :DDDD erre elkezdtek röhögni és megint megkérdezte ugyanazt és hála istennek itt már normálisan értettem. De már így már olyan gáz volt válaszolni ááá :D..



2020. jún. 8. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg folyton félrehallok dolgokat. Pl "bevigyem a hokedlit?". Aztán mondom milyen nokedlit egyél meg? Naponta több ilyen van, a pasimmal jót nevetünk ezeken itthon, de jah munkahelyen pl kellemetlen tud lenni :D
2020. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan. Még hallásvizsgálaton is voltam, de nagyobb tartományban hallom a hangokat, mint az átlag, szóval semmi ilyen gond nincs. Minden kis neszt meghallok, de amikor emberek beszélnek hozzám, süket leszek. :D
2020. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor van ilyen, pedig rendben van a hallásom alapvetően. Nagyon kellemetlen... Nekem is mindig dilemma, hogy még harmadjára-negyedjére is rákérdezzek-e, mikor már látom a másik illetőn, hogy eléggé felcseszte az agyát ezen. Ha kérdő mondat, akkor sajnos muszáj. Ha nem, akkor sokszor inkább megkockáztatok egy mosolyt vagy bólogatást és reménykedem benne, hogy nem fog kiderülni, hogy nem értettem....
2020. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam is sokszor előforduló probléma. Ezen kívül is gyakran vagyok ilyen szituációban. A hallásommal nekem sincs probléma.
2020. jún. 8. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ .. ne is mond kérdező:D

Én is olyan vagyok ,hogy még egy tű leesését is meghallom. Viszont ha valaki kérdez valamit és nagy mellékzaj mellette , pl vonat vagy egyéb ..akkor istenért se értek semmit.

Korábbi munkahelyemen emiatt paráztam is , amikor egyedül hagytak úszómesteri pultban...a víz hangja annyira a folyt , csobogott , h minden mást elnyomott. Ha pedig hívtak telefonon ott és nem volt senki , fix hogy nem értettem meg mit akarnak.

2020. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,túl sokszor is.Én akár 4x is vissza kérdezek,de néha csak azt mondják "Hagyjuk,mindegy.".Én is voltam füllészeten,ott azt mondták jól hallok.Én már csak röhögök,mikor félre hallok,hozzá szoktam.
2020. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze,hogy van és az adhd-m se segít meg ebben:') a legrosszabb szitu amikor nem hallod,hogy mit kérdezz a tanár. de ezzel megkell tanulni együtt élni:'D
2020. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már nagyon sokszor, de általában akkor amikor valaki gyorsan is és halkan is beszél.
2020. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egyszer, mert lényegében engem sokminden nem érdekel, így nem jegyzem meg/nem akarom megjegyezni a dolgokat.
2020. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt velem ilyen is, de nem feltétlenül a "vevő állomás készülékében van a hiba"! Ha zajos a környezet, ha nem tud normális hangsúllyal szólni hozzád valaki vagy hirtelen, felkészületlenül ér egy mondat, akkor is esélyes, hogy nem fogod elsőre érteni, mit akart tőled az illető. Nekem azok az emberek okoznak gondot, akik hosszú levegővételeket követően, "csomagokban", hadarva lökik ki magukból, hogy mit akarnak. - Volt már példa arra nem is egyszer, hogy megkértem az illetőt, türelemmel és lassan mondja el nekem, ha akar valamit tőlem, mert így nem fogunk egyről a kettőre jutni. Megértette és nem bántódott meg!
2020. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!