Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek azok a tabu témák...

Melyek azok a tabu témák amikről nagyon könnyen/nehezen beszélsz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Családdal kapcsolatos dolgokról és a félelmeimről nem szoktam beszélni.
2020. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szexuális élet
2020. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Azért tabu témák, hogy itt se beszéljek, - írjak - ezekről.
2020. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kiközösitésekröl.


Habàr egyik munkahelyen elmondtam öszinten felvételnél(üzletvezetes kis üzletben) hogy azert akarok naluk dolgozni mert egy föt keresnek es egyedül lennék mert aljasok voltak velem az elözö kollegak(eladoi munkakör), es szoval ez van.

Meghatotta a tulajt es felvett.

Es nagyon nem bànta meg. A legjobb üzletvezetöt talàlta meg :)


De amugy sehol soha senkinek nem merem elmondani hogy barhol vagyok, mindenhol en vagyok a gunynak meg mindennek a celtablaja. Közben teljesen àtlag vagyok. Csak amolyan csendesebb naivabb tipus

2020. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Idegenekkel vagy kollégákkal igazából szinte semmiről se szeretek beszélni, mert a beszélgetés sokaknak egyenlő a vitatkozással, senki se képes elfogadni, hogy ő így gondolkozik, a másik meg úgy és kész, muszáj mindig lerendezni, hogy ki az okosabb.

Családdal a testi dolgokat már nem nagyon szívesen beszélem ki, a saját szűkebb családommal bármiről beszélek.

2020. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten tabu téma, de pl. hányásról, fikázásról, meg 'ürítésről' és ehhez kapcsolódó dolgokról én könnyen tudok beszélni, csak sokszor nem lehet, mert ugye mindenki nagyon érzékeny + ez gusztustalan.
2020. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam nincs tabbu,ha rendesen tisztelnek a beszélgetésnél.Max az,hogy vannak olyan témák,amiket nem idegenekkel fogok megbeszélni.Pl. Szerelmi élet,gyerekor.
2020. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!