Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Vaterán miért ennyire drága...

A Vaterán miért ennyire drága a postázás?

Figyelt kérdés

Nézegettem használt könyveket 1000 Ft alatt, viszont a szállítási költség 1900 Ft körül van. Akkor már mindegy ha egy újat veszek a könyvesboltban. A Jófogáson is ez a helyzet?

Nem szoktam neten vásárolni, látom nem is éri meg.


2020. jún. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Vatera állapítja meg a postai tarifát, hanem az eladó.
2020. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Reklamalj a szallitast vegzo cegnel :D
2020. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Vaterán az eladó csak a mindenkori postaköltséget kérheti, ha ettől felfelé eltér, akkor jelezheted a Vaterának, vagy ha sokallod, nem veszed meg.

Jófogáson nem vásárolunk postával, legfeljebb utánvéttel, mert előreutalás után nagyon megszívhatod egy ismeretlennel.

A Vaterán többszörös értékelésekkel ellátott emberek vannak, ha bele is futsz egy szélhámosba, a Vatera kártalanít, a Jófogás nem.

2020. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg drágult a posta. Eddig kb 1500 volt. Rendeltem egy csomagot ami nincs egy kg és kb 15x15 cm, ott is 1900 volt a posta. Hát a k*rv* anyjukat. Ez a leg nagyobb rablás
2020. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17:41: akkor foxpost vagy más csomagautomata, és mindjárt sokkal olcsóbb a dolog.
2020. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az én városomban erre nincs lehetőség. Sőt. Ez inkább egy nagy falu
2020. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem éri meg ezekről az oldalakról rendelni. Sajnálom. :(
2020. jún. 9. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
20:43: pedig nagyon is megéri, sokkal nagyobb a választék, mint offline. Keresd meg az olcsóbb postázási lehetőségeket.
2020. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Én amúgy netről többnyire bakelit lemezeket szoktam rendelni. Ha túl soknak tartom a postát akkor inkább rendelek többet, de akkor volt értelme a posta költségnek is. Ha annyira ritka a könyv akkor megéri megrendelni. Ha nem akkor inkább nézz körül a városodban vagy a környező településeken
2020. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!