Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki átvert vaterán és...

Ha valaki átvert vaterán és én külföldre Szerbiába postáztam neki de tudom acimét akkor ha itt Magyarországon teszek feljelentést akkor az ér valamit?

Figyelt kérdés
Mit tesznek ez érdekében a szerbiai hatóságok? egyébként 15-20 ezer forintról lenne szó.

2014. febr. 10. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
ELNÉZÉST AZ APRÓD-On történt az átverés.
2014. febr. 10. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
50 ezerig semmit, ráadásul szerinted erre fogják pazarolni az amúgy is kevés rendőrt? Napi 1-2 ezer ilyen bejelentés van.
2014. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az értékhatár érzékeltetése érdekében írom csak, hogy 2008-ban Angliai ltd.-vel szívtam 1100 dollár értékben, telefonok rendelésével, majd próbáltam visszaszerezni a pénzem, mire a rendőrség annyit mondott, ha állom a kinti ügyvédet és hivatalos fordítások díjait, akkor talán lehet van értelme feljelenteni. De mivel kft, lehet már nincs is meg a cég másnapra, ahogy épp járt egy másik térségi vállalkozó, aki német Gmbh-tól rendelt 3 millióért berendezéseket, ami sose lett leszállítva, de még vele sem haladtak semmire...
2014. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz@rják magasról.
2014. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!