Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bay-es vásárlásnál miért...

E-bay-es vásárlásnál miért van, hogy az eladó kb a postázással egyidejűleg értékel? (és nem akkor, amikor a vevő már értékelte az eladót, mint a vaterán)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegy? Feladta a árut, onnantól kezdve számára lezárult az adás-vétel, minek várjon az értékeléssel heteket? Már régen adtam el Vaterán, de ahogy postáztam, értékeltem is, mire vártam volna.
2017. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

ahogy az első írja, nincs mire várnia. ő azt értékeli, hogy te vevőként kifizetted-e a cuccot időben, vagy írkálnia kellett rád, hogy akkor most kell-e vagy nem.


neked viszont meg kell várnod, hogy ideér, mert nyilván addig te nem tudsz semmit levonni a dologból, ameddig kézhez nem kapod.

2017. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

meg ez így rendesebb is. mert ha az alapján értékelne, hogy te mit írtál róla, akkor zsarolhatna.


kb. meg ne írd hogy elégedetlen vagy, hogy hibás terméket kaptál, különben rossz véleményt ír rólad.


így tiszta ügy, mindenki őszintén leírja mennyire voltak vele korrektek.

2017. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egy többtízezres (többszázezres) eladással rendelkező kis kínai szerinted fog emlékezni arra, hogy mi történt hetekkel azelőtt? Mondjuk már feladáskor sem. Automatikusan ad 5*-okat ha gyorsan kifizeted, meg odaírja hogy milyen jó volt veled üzletelni. Nem túl személyes, de ez van.
2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!