Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az angolok miért nem értékelik...

Az angolok miért nem értékelik az emberi életet?

Figyelt kérdés
Angliában élek már egy jónéhány éve és itt temetésen sosem láttam még síró, szenvedő de még sápadt embert sem? Mindenki víg kedélyűnek tűnik. Munkahelyen is amikor meghalt egy kollégánk akkor viccelődtek, hogy milyen jó a cégnek, hogy nem kell kifizetnie a költségeit, fizetését satöbbi. Ennyire nem tisztelik az emberi életet? Ez volt életem leggusztustalanabb megnyilvánulása minek szemtanúja voltam.
2020. jún. 9. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te élsz ott. Kérdezd meg tőlük!
2020. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán mert tudják magyarok is a választ?
2020. jún. 9. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te itt ket dolgot keversz ossze. Hogy munkahelyen mekkora suttyosagot mondott valaki, es azt, hogy az angolok nem mutatjak ki az erzeseket. A meltosag resze az is, hogy nem sirnak. Mikor hiradoban szulok a meghalt gyerekukrol beszelnek, te se gondolod, hogy nem tisztelik az eletet, amiert nem sirnak a kameraba. Es nem vadolnak masokat, ha mas a hibas, nem verbosszuert kialtanak.

Ilyen masok az angolok. Eleg sokra vittek a hidegverrel.

2020. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3


Azt nem lehet visszatartani...de ha mégis igen akkor is látszik az ember arcán a fájdalom, sápadtság, táskás, kisírt szemek...hacsak nem vagy egy érzéketlen pszichopata aki az emberi életet semmibe veszi...mint az angolok.

2020. jún. 10. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképpen gyászol és mutatja ki a fájdalmát. Lehet, hogy a temetésen nem látsz könnyeket de az otthona négy fala közé már nem látsz.

Talán jobb lenne szerinted a falusi szinjáték amikor az alkoholista férj temetésen az állandóen megvert feleséget ketten fogják le, hogy ne ugorjon a koporsó után a sírba?

Nem attól gyász a gyász ha 1 liter könnyet hullajtunk el.


A munkahelyi bunkóság nem csak Angliában van jelen.

2020. jún. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


De ez nem simán bunkóság. Ez totál érzéketlen, megbotránkoztató, pszichopata viselkedés.


Ilyent máshol nem tapasztaltam.


Egyébként miért veszed személyes sértésnek amit kérdeztem? Angol vagy talán?

2020. jún. 10. 09:33
 7/10 A kérdező kommentje:

Mikor hiradoban szulok a meghalt gyerekukrol beszelnek, te se gondolod, hogy nem tisztelik az eletet, amiert nem sirnak a kameraba. “


Ez egy nagyon extrém példa bár még ebben sem vagyok biztos. Lehet teljesen másként állnak a halálhoz mint máshol, vagy egyáltalán nem éreznek semmit, nem tudom melyik a kettő közül, de számomra sokkoló.


Még ha egy vadidegen haláláról hallok is, az is hatással van rám, sokkol, és tisztelettel beszélek róla, hiszen a halottakat meg kell tisztelni. Na, ilyen halottak iránti tiszteletet nem tapasztaltam meg angliába, mintha egy kanapé lett volna kidobva, körülbelül olyan volt a reakció.


Ja és a hidegvér...lehet simán pszichopátia mint népjellemző, figyelembe véve milyen különös hidegvérrel mészároltak le emberek millióit. Amelyik emberen nem látsz érzelmet, ne bízz meg benne!

2020. jún. 10. 09:45
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Ja és másik pszichopata jellemző, az agresszió. Amikor agresszióról van szó, akkor miért nem tanusítanak önuralmat, hidegvért, és azt nagyon hamar kimutatják, szinte elég egy olyan szót szólnod ami nem tetszik nekik és máris kivörösödik a fejük, ha meg mégy egyet szólsz már bunyózni akarnak.ez nem speciel velem történt meg de láttam angolok egymás között milyen könnyen agresszívvé válnak. Európában Angliában a legmagasabb az erőszakos bűncselekmények aránya. Akkor hol a híres hidegvér?

2020. jún. 10. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Te miért kukkolsz ennyi temetést?
2020. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9


Igen.

2020. jún. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!