Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Ragtapasz1 kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy Drugs Bunny szerint Riga Litvániában van?

Figyelt kérdés
A 2020 június 6-ai BB Rádió első 5 percében mondja.

2020. jún. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet félremondta
2020. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eltévesztette, de az is, hogy ezzel sincs tisztában, annyi baromságot hordott már össze.


Tipikus nagyszájú, félművelt ember. Szerintem oldalakon keresztül tudnánk sorolni a hülyeségeket, amit az utóbbi években a BB rádióban mondtak a Hurkával.

2020. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy összeesküvés-elmélet hívőtől? Habzó szájjal sorosozik, b*zizik, mióta fideszes lett.
2020. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsónak sajnos igaza van.

nem tudom, mi történt ezzel a szerencsétlen emberrel, de kívül-belül olyan lett, mint egy vérfideszes kisnyugdíjas.


jó, sosem volt egy észkombájn, de azért szerettem hallgatni a bb rádiót, viszont már évek óta csak bele-belehallgatok, és pár perc ki is nyomom.

a választások előbb már olyan állatságokat hordott össze, hogy „nem számít Mészáros L. gazdagodása, csak ne legyün kalifátus”, meg folyamatosan bzizik, összemossa a transzszexualitást a homoszexualitással stb stb.

A koronavírus első hulláma alatt meg írt egy indulatos cikket, amibe

n képest volt az a 6ökör olyat leírni, hogy „a világ egyik legszerencsésebb országában élünk ebből a szempontból is”, majd azt sugallta, hogy az immunrendszert csakis sporttal, azon belül természetesen csak konditermi edzéssel lehet erősíteni.


én csak azt nem értem, hogy ennek a mindenhez értő zseninek miért olyan a teste és a feje, mint egy túlsúlyos nyugdíjasé?

2020. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!