Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riga kalapácsos megszakítója...

Riga kalapácsos megszakítója helyett fel lehet tenni a tirisztorost?

Figyelt kérdés

tehát adott a szitu miszerint a kalapácsos megszakító tönkrement és egyszerűen nem tudom megcsinálni és már nem is akarom lassan 1 hónapja próbálkozok és elegem lett.... láttam hogy gyártottal annó a rigához tirisztoros gyújtási lehetőséget csak azt nem tudom hogy a régi helyére ez beépíthető-e... ha valakinek lenne tapasztalata hozzá azt szívesen fogadom és köszönöm! vagy esetleg ha valakinek van tirisztorosa és lefotózná nekem azt nagyon megköszönném!

(tudom ha esetleg lehetséges akkor dekni csere az biztos kell)



2019. jún. 20. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, már egy fél éve, hogy a kérdést feltetted. De megpróbálok választ adni rá.


Ez a blokkodtól függ, hogy milyen típusú. tirisztoros gyújtást a V-50, V-501-es blokkokban láttam eddig. Ezeknél van kialakítva úgy a blokk másik oldala, hogy egy gyújtásalaplapot bele lehet csavarozni. Ilyen típusú gyújtást már csak a Riga-22 től alkalmaztak, aminek a blokkja ilyen típusjelzéssel volt ellátva.

2019. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!