Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tallinn vagy Vilnius a szebb?

Tallinn vagy Vilnius a szebb?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn tavaly összel Tallinban voltam és engem lenyügözött.
2019. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Tallinn egyértelműen. Nekem Vilniusnál Riga is jobban tetszett. De amúgy ha van lehetőség érdemes mind a hármat meglátogatni előbb utóbb.
2019. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Inkább Tallinn, de mindkettő érdekes hely.
2019. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tallinn kauniks! - észtül annyit jelent: Tallinn gyönyörű!
2019. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Én jártam mindhárom balti országban. Ha csak az egyikbe, és azon belül is csak a fővárosba akarsz utazni, akkor talán Tallinnt javaslom. Magyar szemmel ez a legkülönlegesebb szerintem, főleg az óváros középkori hangulatához hasonló helyet idehaza nem nagyon találsz, de a skandináv hatás is sok helyen érződik, ami a másik két országban nem jellemző. Szerintem Rīga hasonlít leginkább Budapestre, elhelyezkedéséből, méretéből és építészetéből adódóan is, mivel egy nagy folyó választja ketté, a háromból ez a legnagyobb főváros, és tele van szecessziós épületekkel. Vilnius nekem kicsit vidékiesebbnek tűnt mindig is, az óvárosból elindulva hamar eléggé elhagyatott környékekre lehet kiérni, de mondjuk a legszebb barokk templomok meg ott vannak egyértelműen.
2019. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, mindhárom országba megyek idén, csak arra voltam kíváncsi, hogy melyik a szebb! :"D Köszi!
2019. jún. 19. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Riga
2020. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!