Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osváth Zsolt youtuberről mi a...

Osváth Zsolt youtuberről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán ismerem a munkásságát, egy-két olyan videóját láttam, ahol valami jó ügy mellett állt ki és gyűjtéseket szervezett. Ez alapján nekem rokonszenves.
2020. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyre szimpatikusabb, tetszenek a riportos videói. Nagyon jó a humora, és szeretem, hogyha van valakinek öniróniája.
2020. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A vlog videóit annyira nem kedvelem, de az Egy kanapén sorozata nagyon tetszik. Szórakoztató, de egyben komoly tartalom is. Szerintem nagyon jó műsorvezető. A jótékony szerepvállalásai példaértékűek az influenszerek körében.
2020. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
89%
A VV-ben utáltam, de azóta 180 fokosan változott a véleményem.Nagyon szeretem a világnézetét, humorát és szinte mindednt. Bár szerintem van egy kis nárcisztikus-hisztrionikus személyiségzavara, de hát mindenkinek van valami kettyója. :D
2020. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
nem szimpatikus, viszont szeretem a videóit
2020. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%
Szeretem a videóit engem szorakoztat
2021. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
A kanapés videói nem rosszak, ledarálni jó lesz, ha unatkozni kezdenék. A többi, ahol egyedül van nem jön be annyira.
2021. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
81%
Nagyon kettős véleményem van róla. Szeretem ahogy az interjú alanyokkal megtalálja a összhangot. Az Eddás beszélgetésért pedig tisztelet neki, nagyon kemény amit kiállt. Viszont azt nagyon nem kedvelem benne hogy például egy Ördög Nóra vagy hasonló kaliberű partnernél elvakul és védi. Pedig mindenki más rajta kívül nem ők nélkül szidja ezeket a celebeket...
2021. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!