Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor megszületik egy ember,...

Amikor megszületik egy ember, akkor miért nem várnak a szülők a névadással és majd a gyerek ad saját magának nevet? Ha már saját teste van, akkor legyen igazi saját neve is, ami a gyereknek tetszik. Mit gondoltok erről a kérdésről?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 21:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

És akkor ha minden gyereket kisbabámnak, gyermekemnek hívnak akkor hogy tudják azonosítani őket? Adnak nekiek egy számot mint a konctáborban?

Szerintem ha valakinek nem tetszik a saját neve, változtassa meg magának ha fel nől

2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
nem vagy megelégedve a neveddel? gondolom azért írtad ki ezt a kérdést.
2020. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Hülyeség, másrészt jogilag sem lenne erre lehetőség soha. Legkésőbb óvodában meg már az anyakönyvezett nevén szólítaná mindenki.


Egyébként ha a gyerekek logikájából indulnánk ki, akkor 5 percenként más néven hívatná magát.

2020. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Unokahúgom tegnap pinkpai vagy mi a tököm volt, ma pandika. Sok hülye nevű ember lenne.
2020. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Bölcsiben peppa akarna lenni mint a malac aztán oviban már jázmin mint a hercegnő aztán alsóban már Hannah Montana felsőben már selena gomez gimiben meg havonta más lány név tetszene neki vagy kedvenc író/színésznő lenne a befutó... aha tök kivitelezhető
2020. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
Zseniális ötlet... mindenki szeretne kb. 5 éves koráig 'Egyeske' meg 'Öcsike' lenni.
2020. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy megszületik egy gyerek, már nyilvántartásba kerül, személyi igazolvány, TB, lakcím, de még adó kártya is kell neki. Azokon mégis mi szerepelne? Számmal lennének azonosítva vagy mégis hogy gondoltad?
2020. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
Van igazság a kérdésnek, ezen én is agyaltam már. Addig, amíg felnő a gyerek, tudatosabb lesz, addig azért meredek lenne pl.: 2107-nek hívni a gyereket.
2020. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nevemet, de az elmúlt 33 évemben nem találkoztam olyannal, amiről úgy éreztem volna hogy rám illik...
2020. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Az ovi tele lenne Elzákkal. A hat kis Elza közül, hogy szóljon egynek az óvónő?
2020. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!