Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb,...

Mi volt a legkellemetlenebb, legkínosabb szituáció, amit valaha átéltetek, megtapasztaltatok életetek során ?

Figyelt kérdés

Olyanra eseményre gondolok, amikor hirtelen lefagytatok, ledöbbentetek, már-már traumának éltetek meg.


Mi volt a reakciótok az adott esetre ? Hogyan reagáltátok le ?



2020. jún. 11. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Van nekem ilyen kötelező nyári gyakorlatom amihez ki kell mennem egy céghez googlen találtam is egyet beszéltem velük telefonon el is mondta hogy merre menjek és hogy ott van mellette egy templom és majd azt figyeljem mert elég magas de a templomot nem láttam távolról mert körbe van építve házzal és közelről sem mert a kerítés mellett tele van ültetve fával ami fölém is kilógott tehát rá kellett telefonálnom megint a palira és nagyon kellemetlen volt.
2020. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet privátba is ha olyan jellegű a történet.
2020. jún. 12. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimentem külföldre dolgozni.

Talàlkoztam a munkaadoval elvitt a szállàsra.

Gondoltam felfedezem a vàrost. Megismertem egy sràcot, aki mellèm "szegödött" es elvezetett helyekre bemutatta mi hol van, meghivott üditözni, elvoltunk, csavarogtunk sokat.


Aztàn elvàlàsnàl ràjöttem, hogy nem talàlok vissza es kérdeztem a sràcot, merre is az a tér ahol talàlkoztunk? Tàmpontokat kerestem, merre is az az x bolt?Nem válaszolt semmire. Nem segitett visszatalàlni. Itt döbbentem le.


Igy elköszöntem, lelèptem és olyan ràérzés-szerüen haladtam vissza, közben hivtam a fönököm, hogy eltévedtem, aki erre meg nem hitte el, ideges lett, hogy én mit akarok miért mentem ki, mire készülhetek talàn, nem èrtette hogy jön hozzà egy magyar dolgozni ad kulcsot berendezkedem, aztàn meg mi ez az eltünési kàlvària.


Visszaèrtem, aztàn àpolgathattam a bizalmatlansàgàt. Meg magyaràzkodhattam. Nem értette kivel találkoztam, azt sem hitte el hogy nem "maffiakapcsolataim"vannak kint, hanem tényleg csak random ember az utcàrol.


Vendèglàtàs. Szorakozohely. Gondoltam a fönök eleve màr ki lehet élezve a "rossz arcokra" meg "kapcsolatokra"mert ilyenekre asszociàlt.


Elsö munkanapom eleje igy telt :D

2020. jún. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly nyáron kint voltam Máltán dolgozni három hetet (Erasmus+-al). Én és egy másik lány ugyanazon a helyen dolgoztunk, szóval minden reggel együtt mentünk busszal, és Máltán volt ilyen buszozós kártyánk, amit csak le kellett csippantani a sofőrnél, ezt használtuk. Ez a kártya mindig egy hétig volt aktív.

Na, mi szépen elkövettük azt a hibát, hogy aznap reggel is használtuk a kártyát, amikor pont lejárt. Reggel, mikor felszálltunk, még aktív volt, le tudtuk csippantani, de aztán úgy félúton megjelent egy ellenőr, és természetesen csak az én kártyámat szándékozta ellenőrizni. Akkor pedig miért is ne, már le volt járva... elkezdett velem veszekedni, hogy mégis miért blicceltem, hogy fizessek ki ott helyben ötven eurót, különben bevisz a rendőrségre, és hogy tudom-e, le van már járva a kártyám, és nem szabad ezt használnom. Én (a gyenge angoltudásommal) megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy mikor felszálltam a buszra, még jó volt a kártyám és tudtam használni, a társam is odajött segíteni hogy elmagyarázza ő is, az ő kártyáját is ellenőrizte a férfi, de már az is le volt járva, és ott kora reggel a tömött buszon vagy 15 percet veszekedtünk vele, mire felfogta és elengedett minket.

Akkor titokban reménykedtem benne, hogy a sofőr majd közbeszól és megvéd minket, mert mikor felszálltunk, hát látta ő is, hogy jó volt még a kártya, de még csak gondolnom sem kellett volna ilyenre, mert Máltán a buszsofőrök konkrétan szrnak mindenre.

2020. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok, eszembe jutott még egy, szintén Máltáról, mondjuk ez nem volt trauma, inkább csak baromi ciki :D

Két barátnőmmel munka után elmentünk plázázni, ahol is megállított minket egy férfi, valami bőrtisztító kenőcsöt akart nekünk eladni jó drágáért. Elkezdett kérdezgetni minket, hogy használunk-e valami kenőcsöt, ajánlgatta és dicsérgette a termékét, mi meg csak bólogattunk és mosolyogtunk, mert nagyjából a felét se értettük amit mondott. Aztán egyszer csak megkérdezte: "How many faces do you have?" (Mennyi arcotok van?) Mi ezt a kérdést úgy értettük, hogy "Mennyi arcápoló kenőcsötök van?", ezért barátnőm istant rávágta, hogy "Sok". A férfi meg csak röhögött rajtunk :D (a kérdéssel arra akart kilyukadni a csávó, hogy csak egy arcunk van, tehát vigyáznunk kell rá, és vegyük meg a kenőcsét, mert az jó) Ezután otthagytuk őt, de nagyon kínos volt az a szituáció :/

2020. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!