Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legkínosabb dolog, amit...

Mi a legkínosabb dolog, amit előttetek követtek el/vagy épp ti?

Figyelt kérdés

Nekem: Az egyik osztálytársamon cicagatya volt (nem egy vékonyan lány) és ki volt repedezett hátul a gatyája és úgy mászkált. Nagyon feltűnő volt, szoktunk neki, de ez már a harmadik óra után volt, amikor megláttuk.

Egy barátnőm pedig elfingotta magát egy előadáson nagyon hangosan.


Én pedig egyszer behánytam az osztályba.

Nektek?



2019. dec. 11. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Beleültem reggel a világos színű gatyámmal a csokiba (nem tudtam, hogy beleültem), aztán jött be az osztálytársam, hogy " beleültél a csokiba" én meg mondtam, hogy az nem csoki, azt gondoltam viccel..


De nem viccelt és utána fanyarú arcot vágott..


Persze általános iskola, és volt torna gatyám.. fel is vettem.


Ez kellemetlen volt.

2019. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Alsó tagozatban becsúszott a folyékony Snickers a gatyába, és nem mertem szólni senkinek, ezért egész nap úgy ültem. Vagy két hete annyira leittam magam a céges bulin, hogy a vacsoránál behánytam, de szerencsére a számban maradt, és gyorsan lenyeltem. Nem túl családbarát történetek, de sajnos megtörténtek.
2019. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A csokis sztori ismerős. Csak nem olyan durván. Meg volt ugyanez a ragasztóval
2019. dec. 11. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ssúnyán beszélni valakivel, mert rossz kedvem volt, aztán lelkiismeret furdalásom van, mert a másik nem érdemelte meg...
2019. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 vagy egy félreértés miatt.
2019. dec. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!