Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a probléma ezzel a videóval?

Mi a probléma ezzel a videóval?

Figyelt kérdés

Van egy videó ami az elmúlt napokban felkapott lett, sokan reagáltak rá. Ez az:

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q


A legtöbben szidják őt, hogy önelégült, nagyra van magával stb.

Pedig teljesen igaza van. Én semmi kivetnivalót nem látok benne.

19 évesen ilyen sokra vitte, én mondom, hogy büszke lehet magára. A fő oka az ellene folyó gyűlölködésnek az irigység. Kár ezt tagadni. A legtöbb vele egykorú fiatal nem képes erre, ő neki sikerült, mert megvolt benne a kitartás, akaraterő, vannak céljai stb.

Létező probléma amiről beszél. Nagyon sok fiatal van aki csak azért jár egyetemre mert nincs kedve dolgozni, nincs életcélja és a szüleik fizetik nekik.


Ő is leszögezte, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Jó szándékkal készítette ezt a videót, ezt el is mondja.



2020. jún. 14. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Nézd meg ezt a videót:

[link]


Ez is beszél arról, hogy céltalanok a fiatalok és nem élnek annak a lehetőségnek, ami bennük lakozik. Főleg a tízenötodik perctől. És elmondja a hátterét.

Beszél arról is, hogy miért fake a motivációs videók tömege. Beszél arról, miért lehet a negatív hírekkel nézettséget szerezni anélkül, hogy legyen mondanivalója, vagy ép ellenkezően, szándékos torzítást végezzen.


Nézd meg ezt a videót és megérted, hogy miért hívják egyesek az új ráknak a telefon pötyögtetést, ami dopamin ad:

[link]



Vagy ezt és megérted, mi a mögötte lévő biológiai mechanizmus :

[link]


Oké. No akkor nézd meg ezeket a videókat, amik segítenek neked külföldi élet elképzelésében :

[link]


Miért nincs ennek a videónak százezres megtekintése?



A kérdésben szereplő videóban a nőnek hatalmas lehetősége van, amit nem képes kihasználni, mert nem tudja kifejezni magát és a mondanivalóját úgy átadni, hogy azzal tudjon igazi eredményt elérni. Pedig neki ott van a lehetőség. Tudná is csinálni. Ehhez kicsit kéne beletanulnia a kommunikációba, a pszichológiába és a retorikába. Ez max napi 2-3 órás ütemben 1-1.5 év alatt elérhető. Főleg, ha egy rendszerezett tudást keres. Erre jók az iskolák tantervei. Egy existenzialism előadás sorozatot simán talál neten. No! Nem magyarul, mert magyarok még nem tartanak ott, hogy higyjenek abban, a tudás fejlődést ad és nem osztják meg a tudásukat, hanem féltik azt. De angolul és németül rengeteg jó oktató anyag van. Érdeke módon ezeknek a csatornáknak milliós nézettsége van, mert az embereket érdekli a jól előadott, érthető tudás.


Ráadásul a friss diplomás magamat és a munkában a kezem. alá beosztott tanítványaimat látom. A fiatal azt hiszi mindent tud, övé a világ és ezért lesz ilyen undok és nagyképű, beképzelt. És ez igazából jó. Főleg akkor, ha ez az energia hajtja, hogy még többet érjen el és hibázik. A hibákból tanul és nem összetörik a súlya alatt, hanem megtanul több embertől segítséget kérni azok kijavítására és megtanul még több nézőpontot és lehetőséget és emberi kommunikációt és azt, hogy a hiba csak akkor rossz, ha szégyenljük és nem osztjuk meg, hogy fejlődjünk belőle.

Ennek tökéletes ellenkezőjét tanítja a teljes magyar oktatás általános alsótól egyetemi PhD-ig.


(egy senior mérnök, aki mai napig minden nap tanul valami ujjat könyvekből és egyetemi előadásokból, amikből jegyzeteket is készítek magamnak, hogy minden nap jobb legyek, mint a tegnapi énem.)

2020. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig bírtam nézni, mikor elkezdte, hogy a szülei elindították az úton. Itt tulajdonképp saját magának mondott ellent, mert lehet hogy őt elküldték Máltára, de mást meg egyetemre küldtek.
2020. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam szóra sem méltatni az ilyen kis tinilibákat, ebbe a videóba is csak bele-belenéztem, de kapásból kihallottam valamit:

valami olyasmit mondott, hogy minek kommunikáció és médiatudomány szakra menni "könyörgöm", és közben a kishölgynek fogalma sincs róla, hogy a könyörög személyragos alakja a könyörgök, mivel az ige tárgyatlan és iktelen.

Emellett fület bántó hangon vernyog végig a videóban, a gondolatait nem képes összeszedettenm, logikus sorrendben kommunikálni, szanaszét van vágva az egész videó, rázkódik a karja, egyszóval minősíthetetlen az egész úgy, ahogy van.

És akkor a tartalmáról még nem szóltam, pedig azzal még nagyobb probléma van. Nem kívánom véleményezni a hölgyet, alapból azt mondanám, hogy majd felnő és kinövi az irritatív viselkedést, de kivételesen azt érzem, hogy ha elém kerülne és elkezdené mondani nekem ezeket a szrságokat, felképelném, de nagyon.

2020. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mitől lennék hálátlan, csúnya-csúnya maifiatal, kettőnk közül nem én játszom az eszem, hogy máltai út így meg úgy önerőből.... na persze. a szülei befizetik a menőzését, de arra nem képes, hogy ne tagadja le őket egy videóban. hát jó. vagy a sugar daddy-ját, dehát kérlek, ő is megérdemelne egy köszit, nem?!
2020. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A két csajszi közül valanelyiknek a szülei vezetnek vállalkozást Máltán. A másikat meg kihívták, hogy dolgozzon ott.

Hát igen, kva nagy vállalkozó :DDD

2020. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
1 szóval : hiteltelen
2020. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
94%

Mi a baj vele:

1. Nem vették fel az egyetemre, és így akár visszavágni

2. Idióta pcsa

3. A rohadt életben nem ért el semmit, de attól még lekezelő

4. Nagyon amatőr, de ezt pont lesz.rja

5 törlik a negatív kommenteket

2020. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!