Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy kis lúzer...

Mit tegyek, ha egy kis lúzer vagyok, aki semmit nem ér és semmire nem érdemes?

Figyelt kérdés

Bütyköm van, emiatt fáj a lábam.

Fiatal vagyok, de ha leguggolok, már az összes csontom ropog.

Alacsony vagyok és hízékony. Folyamatos kontroll alatt kell magam tartam, hogy ne hízzak el, de van, amikor így is feljön rám 2-3 kiló, ami nagyon meglátszik, és már egy szelet torta is meglátszik rajtam.

Nem vagyok szép.

Akármivel próbálkozok, szőrtelenítés után nagyon csúnyán kipattogok és full vörös. Próbálkoztam már epillátorral, gyantával, borotvával, elmentem már ehhez kozmetikushoz, de semmi eredménye, ugyanúgy kipattogok és bevörösödik. És eléggé gyakran kell borotválkoznom is, mert 2 napot nem bírok ki.

A hajam zsírosodik, de nagyon hamar. Voltam már bőrgyógyásznám, szedtem gyógyszert, megvettem már szinte minden sampont, de semmi eredménye ennek sem.

Izzadok, főleg nyáron. A hónaljam, a hátam, a nyakam, a hajam, az arcom, a derekam... már egy kis sétától úgy leizzadok. És utána eléggé büdös is vagyok.

Nem vagyok jó semmilyen sportban, mindenben bénáskodom. Kézügyességem sincs semmihez, és csicska balkezes vagyok.

Full karikás a szemem és szarkalábam is van a szemem alatt, ami elég gázul néz ki.

Kevés hajam van, és nagyon hullik. Ha kiengedem, kis tincsekbe összeáll és rálapul a fejemre. Lassan is nő, mert már lassan 3 éve növeszteni a vállig érő hajamból 3 évvel később is csak mellem alá ér pár centivel. Használtam már hajnövesztő szereket, de semmi hatása nem volt.

Le vagyok maradva mindenben az osztálytársaimhoz képest.

Nem tudok egy olyan normális kapcsolatokat kiépíteni az osztálytársaimmal, hogy fontos legyek számukra, és elhívjanak valahová.

Nem volt még párkapcsolatom, a többinek meg már volt. Még a 14 éves unokatesómnak is van egy 2 és fél éves kapcsolata, nekem meg semmi nem volt. Minden egyes családi összejövetelen megkérdezik: "Petra, neked volt már barátod? Mert Bianka már 2 és fél éve van együtt a Lacival" Nagyon gáz szituk ezek.

Nincsenek sikereim. Se sportba, se tanulásba.

Egy nem normális kis hülye gyerek vagyok, aki egy olyan iskolába jár, amit szívből gyűlöl és utál, és nem önszántamból választottam. Azért vagyok most ebbe a suliba, mert olyan hülye voltam, hogy nem tudtam eldönteni, hogy hova menjek 8. osztály után.

Nem lehet velem normálisan elbeszélgetni.

Én mindi csak mindenkinek akkor vagyok jó, ha nincs más. Mindig én maradok ki páros feladatnál, kivéve akkor, ha hiányzik valaki.

Nem tudok sehova se beilleszkedni normálisan. Se kisebb, se nagyobb társaságokba.

Nincs se seggem, se mellem és a melleim is lógnak és semmi formájuk sincs.

Úgy nézek ki, mint egy 30 éves leharcolt anyuka, mert koravén vagyok.

Szinte senki nem likeolja a képeimet sehol.

Nőietlen vagyok (nem tudom, hogy ez így helyes-). Ha felveszek valami nőiesebbet, akkor az olyan természetellenesnek hat.

Egy szánalmas kis gci vagyok, mert senkitől nem tudom megvédeni magam.

Nincs se egyéniségem, se személyiségem.



Nem kellenek az önbizalom hiányos vagy kezdetű szövegek, meg a biztos szép vagy kezdetű monológok, és NEM AKAROK ITT ISMERKEDNI, szóval ezzel kapcsolatban senki ne írjon!


2020. jún. 14. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ez a barom 50 százalékos, de javaslom neki, ne itt élje ki a bosszúját!
2020. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%

Nincs felesleges élet, minden életnek van célja és értelme.


Ajánlom, hogy csinálj egy hobbyt, amit szeretsz, de ne várj azonnal eredményt.

Például kreatívkodj! Pinteresten például sok ötlet van, és rajtolhatsz is akár. Javaslom, hogy számítógépen is próbáld ki,sok ingyenes program van.

De mindenképpen foglald le magad valamivel. Nekem az is segít, hogy az ágyán feletti fal rész kb. ki van tapétázva motivációs idézetekkel.

2020. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!