Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen gáz és...

Miért vagyok ilyen gáz és undorító? Állandóan izzadok.

Figyelt kérdés
Itt a nyár, élveznem kellene, de folyamatosan izzadok, mint egy ló és emiatt bűzlök is. Naponta kétszer fürdök, de az sem segít. A dezodor se segít, mert attól, hogy a hónaljamat befújom, a hátam, a fejem, a derakam még ugyanúgy izzad. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy ez normális, mert nem az. Mit csináljak? Öljem meg magam? Állandóan szégyenkezek miatta. Már a barátnőimmel el se merek menni sehova, mert leizzadok és bűzlök. És bele se merek gondolni, mi lesz jövőre ilyenkor. Már a buszon bebüdösödök.

2020. jún. 14. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Menj el orvoshoz lehet hormonbaj amire kapsz gyógyszert
2020. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán dobd le a felesleget...
2020. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nincs rajtam felesleg.
2020. jún. 14. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Orvoshoz menj el, lehet hormon gond.

Ha nem, akkor van olyasmi hűtőkendő, amit tudsz sálként hordani, csuklóra rakni, vagy ahol kényelmes. Csak belerakod hideg vízbe, kicsavarod és kész.


Ha lány vagy, nem árt, ha a hajad összefogod, mert ha a tarkódat melegíti a hajad, akkor ott durván meleged lesz. Vannak azok a hajstílusok ahol alul fel van borotválva, beválthat. Hónaljat borotválj, dezodor(rollis meg fújós).


De nem vagy egyedül, csak meg kell találnod azt a módszert amivel kevésbé izzadsz.

(én is izzadós vagyok, ha tehetem akkor összefogott/frissen mosott hajjal megyek valahov, és időben kell elindulni, hogy a sietésben ne izzadjaj meg, és lengébb ruhákat hordj, deo legyen azért nálad, ha kellemetlennek érzed magad, meg nedves törlőkendő is beválhat)

2020. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sulotio antisudorica? nekem bevált, bár nem túl egészséges elvileg.
2020. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmész az orvoshoz, és ha nincs semmi különösebb bajod, akkor is kapsz rá gyógyszert/krémet, és jobb lesz.
2020. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mostani Nők Lapjában írnak erről, hogy mit lehet tenni ellene.
2020. jún. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!