Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek abból,...

Nektek nincs elegetek abból, hogy állandóan ilyen undorító kánikula van?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve sokkal normálisabb volt az idő. Simán megvoltam ventilátor nélkül, nem ment egész nap, 0-24-ig. Volt olyan nyár, amikor nem is volt ventilátorom. Most meg a ventilátor az életető elem. Mi lesz így velünk? Ezentúl minden nyár ilyen rossz lesz? Sose lesz már normális nyári időjárás, ami 28 fok és nem 33, meg 35? Szerintetek így el fogunk sivatagosodni?



2013. aug. 11. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szítsunk lázadást a kormány ellen, amiért nem csökkentik le a hőmérsékletet!


Viccelsz, persze, hogy elegünk van belőle. Akkor legyél meglepődve,ha az emberek majd nem szólnak semmit a 40 fokra. Akkor eljutottunk az életképtelenségig.

2013. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1 Azért remélem, nem nyír ki minket a hőség.
2013. aug. 11. 21:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nehezen viseljük, viszonylag jók az esélyeink... Komoly veszélybe akkor kerülünk, ha meg sem próbálunk alkalmazkodni :)
2013. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
40 fokhoz még simán lehet alkalmazkodni, az más kérdés, hogy baromi rosszul érzem magam tőle egész nap, folyik rólam a víz és napközben nem lehet kimozdulni a házból, meg nem lehet csinálni semmit, csak reggel, meg késő délután... szerintem ez gáz.
2013. aug. 11. 21:42
 5/17 ameoland ***** válasza:

én bírom. este is 30 fokra lehül az idő..de én takaróval alszom,amivel télen is szoktam.

A frontot nem bírom és a hirtelen 10-15 fok változást.

2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már én is tudok aludni és megszoktam, csak borzasztóan unom, hogy napközben nem lehet kint lenni, csak este.
2013. aug. 11. 21:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg állandóan menekülünk az árnyékba. Na, az a kedvencem.
2013. aug. 11. 21:49
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
De. Gyűlölöm az egészet. Ha nem kötne ide az álmom már rég elhúztam volna valami normális helyre, ahol nincs nyár...
2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Ó, emlékszem, amikor nyáron az árnyékban milyen hűvös volt. Meg amikor volt még ősz, meg tavasz. Régi szép idők...
2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most is volt tavasz szerencsére, legalábbis nekem tetszett az a klíma. Sokkal jobb, mint a tavaly nyár. Na, az pokol volt...
2013. aug. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!