Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az üzletek már el sem küldik...

Az üzletek már el sem küldik azokat a vevőket, akik nem megfelelő idősávban vásárolnak, mivel nekik is teljesen felesleges ezt a rendeletet betartatni (kevés ellenőrzés). Mikor szüntetik végre meg?

Figyelt kérdés

[link]


Gyakorlatilag kibírhatatlan már ez a kellemetlenség, emiatt én és megannyi fiatal társam ugyanúgy eljár délelőtt is bevásárolni, és szerencsére egyre kevesebb biztonsági őr problémázik már ezen.


2020. jún. 15. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de ideje lenne... Ez óriási butaság.
2020. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejérben és Komárom-Esztergomban elég sok (volt) a beteg, ezért itt problémáznak. Ami úgy néz ki, hogy mi (35 körüli pár, három kisgyerekkel) még 12.10-kor SE mehettünk be az eurós boltba, mert "meg kell várni, amíg minden 65 év alatti kijön." Ami kevésbé zavart volna, ha nem lettem volna rosszul véradás után a szomjúságtól, és nem vártam volna már a bolt előtt 20 perce.

Fun fact: 11.59-kor még engedték be a nyuggereket.


Lidl, Spar: itt is érdekes a rendelet betartása. 9-12 közt a fiatalokat elküldi az őr. De 12 után megy mindenki. Tele a bolt zsúfolásig, mert az összes öreg ilyenkor megy, csak a bosszantás végett. Még fel is hàborodik, hogy a rendelet őket védi, ezért nem vonatkozik rájuk a délutáni korlátozás.

2020. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy hol nem tartják be, de ahol élek, ott 8:50-kor már nem engedtek be a Lidl-be egy darab zsömléért, és közölték, hogy legközelebb keljek korábban... anyádfszát -.-
2020. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
onnantól, hogy az éttermek kinyitottak, semmiféle idősávnak és kötelező maszkhordásnak nincs értelme
2020. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az idősávnak és a maszknak eddig sem volt értelme, de most már tényleg pláne semmi. Ez csak az emberek bosszantására jó.
2020. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8 50 kor nem engedtek már be a boltba, de a nyuggerek bemehettek délután. Rohadékság...
2020. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

"de a nyuggerek bemehettek délután"


Nem minden idős ember 65 év feletti, ha nem kéred el az igazolványát nem tudhatod, hogy elmúlt 65 vagy csak 63 éves pld.

2020. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt vettem észre, hogy csak a fiatalokkal szívóznak. Én egyszer 9 előtt pár perccel értem a bolthoz, kérdeztem az őrt, hogy beugorhatok-e gyorsan, egyetlen terméket szeretnék venni. Hát, nem lehet, menjek előbb máskor, ez nem így működik, a büntetést fizetem én, blabla.

Ehhez képest rengeteg idős embert látok délután az üzletekben és ne mondja senki, hogy mindegyik 65 év alatti, csak ennyire trotty az összes, mert az lehetetlen.

2020. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma zavartak ki a dm-bol par perccel del elott, hogy varjak az ajto elott meg. A bolt teljesen ures volt egyebkent.
2020. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megszüntették
2020. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!