Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen női praktikáitok...

Milyen női praktikáitok vannak? Mik azok a praktikák, amikkel könnyebbé tudtátok tenni az életeteket?

Figyelt kérdés
Jöhet minden praktika! Csábítás, menstruáció, manipuláció, szex, mindennapi dolgok. Lehetőleg jó sokat írjatok.

2020. jún. 15. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
aki a manipulációt trükknek nevezi, ott komoly baj van az erkölcsi érzékkel....
2020. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Amióta befestettem szőkére a derékigérő hajamat, azóta kedvesebbek velem a pasik. Például tegnap is a közértben a legfelső polcról akartam levenni valamit és odajött hozzám egy fiú hogy segítsen. Aztán a konditeremben, jönnek segíteni beállítani a gépet, pedig meg tudom oldani magam. 😀

A pasikat iszonyú könnyen lehet manipulálni külsőségekkel.

2020. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha neked az ilyen pasik bejönnek, akkor hajrá....


Akiket én ismerek, azok egyből "előítéletesek" lennének, HP szőkenő ....

2020. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem jönnek be egyáltalán, nem is írtam hogy pasizni szeretnék. Van párom 🙂


A kérdezőnek írtam, hogy ez is lehet egy praktika.

2020. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyom hoditani, hogy ugy érezze nem én akarom öt megfogni, hanem övè lenne az irànyítàs, én meg mintha "besétàlnék a csapdàba", csak mert feltünt az, hogy érdekes ha visszamosolygok es elmondom hogy ö tetszik nekem, attol a ponttol értéketlenné vàlok egy "csettintéses"csaj leszek.(a neten pl ettöl a ponttol, elkezdenek lekezelöen csevegni velem)


Ezt amugy nagyon utàlom, hogy tartani kell magam, nem adhatom ki az èrzèseimet annak aki tetszik, különben lenéz vagy menekülésbe kezd.(lehet vannak màs pasik persze akiknek ez jönne be ha a csaj kezdeményezö meg stb, csak épp én soha nem azokat fogom ki akiknek bejönne egy ömlengö nö, akièrt nem sokat kéne tenni aki egyböl "megadja"magàt)


Valamint forditott pszichologia.

Hasonlo okok miatt.

Feltünt, ha akarok valamit ha azt egyenesben öszintén közlöm, elsö reakcio az elutasitas. És ràvezetéseket "kell"alkalmaznom.


Igy pl talàlkozunk làthatlak? -kèrdések helyett nagy fecsegések a semmiröl ö hogy van en hogy vagyok fèlvàllrol bevàgom pl hogy ugy ennék vmit talàn pizzàt vagy lehet dözök vmit, mire megkapom a kérdést tenyleg, mi lenne ha elmennénk pizzàzni? De ha ugyanezt egyenesbe kérdezném akkor ugye én kezdeményezek bizonytalankodik egy sort igy érzi, a nyakàra akarok màszni jobb dolgom sincs meg életem sincs csak öt "zargatni", teljesen màs az egész "hangulata" a beszélgetésnek mint amikor spontàn ugrik be vmi vagy mint amikor tervezetten szàndèkkal ezzel az "akarom ràmenöséggel"hivnàm fel, mikor lesz.r. plàne sok nö ugy is csinàlja, hogy miert nem irsz nem hianyzom hol vagy? es faggatozik ami meg egyenesen visszataszito is tud lenni.


Aztàn a féltékenység pl random utcai flörtjei. À ezt sem lehet egyenesben megbeszélni mert akkor en vagyok a féltékeny hàrpia ugye, hanem a flörtöt megelözve hirtelen felhozok egy abszolut erdekfeszitö témàt, vagy kerdezem valamiröl, elgondolkodtatom valamin, igy a közelgö, akàr egy lathatoan a páromat messziröl"kiszuro" szemezö bombacsaj is gyakran megesik hogy amiért ràm figyel a pàrom, öt pont nem veszi észre.

Vagy màsik stratégia, ha a tàrsasàgunkban van, akkor én közelitek az "ellenséghez", es en férközök közelebb hozzà jokat nevetünk beszélgetünk hogy megelözzem azt, hogy én legyek a "gyertyatarto" aztàn köztük.



Most hirtelen ennyi ugrott be de van szàmtalan màsik.


Amugy most pont azon a ponton tartok hogy én minden ilyenbe totàlisan belefàradtam!!! Ha egy sràccal közlöm hogy tetszik es ezért el kezd lekezelni mint egy könnyü nöt, aki senkinek nem kell szerinte biztos azért kedves, simàn tiltom.belefàradtam abba, hogy nem lehetek egyenes!

2020. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*bocsi


A forditott pszichoofiarol azt akartam irni mèg hogy ugy hozok fel ötletet mintha azt én nem akarnàm olyankor a reflex nem az elutasitàs hanem elgondolkodik rajta es elkezd gyözködni.


Pl közlöm bnömék a balatonra mennek nyaralni. Hàt nem is tudom milyen lehet lehet tök sz.r en nemhiszem hogy mennék.

Erre bekerül az agyàba a "mag"balaton, agyalgat rajta elkepzeli elindulnak az elektromis kisülései latja hogy nem vagyok ra vehetö ez összekavarja hogy miert lenne sz.r ugye egy balaton valaszol hogy a balaton nem sz.r es mar csak egy lépés hogy kimondja probàljuk ki.


Ha mindezt ugy adom elö hogy menjünk a balatonraaa legyszi legyszi szupi lesz.

Akkor az agyàban az indul meg hogy mit akarok en balaton hagyjam mà'dolgozni.

2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

* szoval igy azt hiszi ö akarta a pizzàt meg a balatont is es azt hiszi ö irànyit es minden happy


Csak borzalom unom màr az ilyeneket

2020. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Nőként ROSSZUL VAGYOK az ilyen játszmázásoktól! Pedig nem vagyok része, csak látom, miket művelnek egyes nőszemélyek...


Aztán meg csodálkoznak, ha dobják őket.

2020. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha este megyek haza, az öklömbe szorítom a kulccsomómat, ha esetleg megtámad valaki, ami nem tudom, hogy könnyebbé teszi-e az életemet, de bevett női praktika.

Ha nyilvános helyen vagyok, pl buszon/metrón, akkor felveszem a fülhallgatóm, hogy jelezzem a férfiaknak, akik pofára kinéznek maguknak, hogy nem vagyok nyitott beszélgetésre. Na ez viszont megkönnyíti az életemet.

Amikor regisztrálok egy fórumra, néha direkt férfias felhasználónevet választok, mert tapasztalatból tudom, hogy ha azt hiszik, hogy férfi vagyok, akkor nagyobb eséllyel veszik komolyan a szavaimat, és nem kötnek belém minden apróság miatt. Ez is hasznos, és bevállt praktika szerintem.

Nem praktika, de könnyebbé tette az életem, hogy elkezdtem utánaolvasni PUAs dolgoknak, így könnyebben kiszúrom a játszmázást és manipulációt, amit sok férfi művelni akar.


Kb ennyi...

2020. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%

Akik így leirjáj, higy mennyi mindenre figyelnek oda egy szimpla beszélgetésnél, ismerkedésnél, azoknak nem fárasztó és őszinteségtől mentes az életük? Én nagyon rosszul érezném magam, ha sose tehetném, mondhatnám amit éppen gondolok. Így ha valakivel össze is jössz, nem a szemelyisegedbe szeret béke, hanem amit mutatsz..


Menstruáció, mint manipuláció, Kérdező? Ezt nem értem.

Pl ha nekem megvan az átlagnál is többször mászok rá a páromra, nem tudom elkepzelni, hogy minden nap legalább 2x egymásnak esünk, de ha megjön, akkor egy hétig semmi.. Ez elég abszurd. Attól még kívánom, hogy menstruáló. Ezek nagyon gyerekes játszmák, nem kellenek. Akkor boldog az ember a párja.. Szerintem.

2020. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!