Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kulcsár Edináéknak Csutival...

Kulcsár Edináéknak Csutival milyen vállalkozásaik vannak?

Figyelt kérdés
Mindig írja Edina, hogy megy ide megy oda, egész nap sürög forog, meg, hogy most új irodába költöztek.

2020. jún. 15. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Leírták ezerszer. Nem igaz hogy nem làtod. Le van írva a posztban a cégek neve! Vagy újabb provokáló kérdés?
2020. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nope. Nem láttam és nem provokálok. Ellenben a te válaszoddal
2020. jún. 15. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

De rosszul kamuzol :D

Edina és Csuti is kitette, hogy új irodájuk van. Most írtad le, hogy láttad ezt.

Mind a két posztban le vannak írva a cégek nevei amire rá lehet kattintani. Direkt megnéztem most...

Provokáló kérdés, hogy a többiek egyből elkezdjék szidni őket. Grat!

2020. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De sok hasznom származna abból ha kamuznék :D igen láttam egy posztot Edinánál ( kidobta a keresôfeed) hogy új irodájuk lesz. De nem értem, hogy az most új vállalkozás vagy a braidme-t bôvítik.

És már követem sem őt, sem Csutit (régebben követtem őket de instaszelekciót tartottam) ezért kérdeztem.

Szerintem ahelyett hogy te provokálsz és gyûlölködsz már leírhattad volna. :)

2020. jún. 15. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Katt rá a két vállalkozás nevére és rájössz! Leírták azt is, hogy kinőtték az irodát ezért külön irodába rakják a két vállalkozást. Igen ugyanott olvastam! Te ennyire buta vagy, vagy csak tetteted?

Jaj hagyjuk már. Itt senki se követ egy celebet se tudjuk, de azért róluk kérdezősködnek...

Én nem provokálok senkit de baromi unalmas folyton ezt a sok kamu kérdést olvasni.

2020. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

BeautyStation Europe Group Kft.


Ez Edina cége, anno a volt párja alapította neki. Egyébként 1 millió az éves bevétele! De nem tudom, mennyire adnak számlát...

2020. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az kb havi 83 000 Ft-os bevétel. Az elég karcsú. Tuti nem adnak számlát :D
2020. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!