Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a #MaradjOtth...

Ti mit gondoltok a #MaradjOtthon műsorról? Mi a véleményetek róla? Milyennek találjátok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén érdekel? Egy nagy fos.
2020. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Véleményem szerint nagyon gáz. Főleg Kulcsár Edina, Csuti, Tóth Gabi és Dobó Ági az, akit már-már rühellek, de ott van még Linczényi Márkó is, akinek az egyik klipjében ott lóg egy pacif.a.llosz.


Edina és Csuti:

Nagyon gáz, ahogy Edina sipákol a ház miatt. Csutitól meg az a gáz, hogy a novemberre ígért ház még áprilisban sincs kész. Vicc az egész. Az meg, hogy Edina leoltja állandóan a kis Csutikát, hát szánalom szánalom hátán.

Egyébként meg elég gáznak tartom azt is, hogy nem tudnak olyan nevet adni a kölyküknek, amivel ne cikiznék halálra őket.

Medox-Detox

Nina-Pi..n..a

Azt is hihetetlennek tartom, hogy Medox-Detox hányt volna egész este. Mert ha a gyerekem hány, akkor nem az az első, hogy viszem a kamerát, és felveszem, ahogy bemegyek a szobába és lefilmezem, ahogy föltakarítom a hányást. Na meg az is hihetetlen, hogyha egy gyerek hány, akkor másnap jókedvű és erőteli. Ez hülyeség.


Tóth Gabi és Krausz Gábor:

Nagyon szánalmas mindkettő, mert az egyik játsza félős, pánikbeteg pi...t, a másik meg a lesz.rok mindent. Ők is (ahogy Kulcsárék is) beleteszik a műsorba a pulyájukat, pedig meg sem kérdezték azt a gyereket, hogy akar-e szerepelni (nem mintha tudna beszélni, de attól még a választás joga mindenkit megillet. Ha tud beszélni valaki, ha nem. Nem tudom, hogy miért csinálják ezt a hírességek, hogy megfosztják a gyereküknek a magánszféráját, és kérdezés nélkül mjndenkinek mutogatják szerencsétlen gyerekeket.)


Dobó Ági:

Ő is egy megjátszós kis pi... mint Tóth Gabriella művésznő. Ha annyira rosszul lett volna, mint amennyire állítja, akkor biztos nem az az első, hogy bekapcsolva a kamerát hurcolászom magammal a házba.

2020. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az egészből nagyjából tíz percet láttam, és azt kell róla mondjam, hogy az érdektelenség új fokozata. Inkább rakjon be az ember egy jó filmet, minthogy ezek vergődését nézze.
2020. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy részt sem láttam belőle és nem is érdekel. Gondolom a "celebek" kétségbeesetten kapálóznak, hogy ne kopjanak ki a köztudatból.
2020. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem nézek tévét.
2020. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de miért válaszol olyan, aki nem nézi a műsort?
2020. ápr. 18. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt kérdezted, hogy ki mit gondol róla. Véleménye meg mindenkinek van. Talán fogalmazz konkrétan.
2020. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Ti mit gondoltok a #MaradjOtthon műsorról? Mi a véleményetek róla? Milyennek találjátok?


Ez a kérdés.

Erre ilyeneket ír némelyik:

- nem nézek TV-t

- nem láttam még egy adást sem.


Akkor hogy mond véleményt? Véleményt csak arról lehet mondani, amit látunk, hallunk, ízlelünk, vagy tudjuk, mi a szitu.

2020. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell hatalmas IQ bajnoknak lenni ahhoz, hogy az is tudja miről szól, aki 1 részt sem látott belőle. Ráadásul aki olvassa a híreket, annak akkor is az arcába nyomják az infót, ha nem akarja. 🙄
2020. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy részbe néztem bele. Abban pont Tóth Gabiék voltak benne. Ment a szenvedés hogy nincs pénzük. Gondolom nem ingyen vállalták a műsort. Meg instára tette fel talán 1-2 napja az anyatej ékszert amit kapott. Na az sem 2 forint. De hát gondolom azt is ingyen kapta, hogy reklámozza. Edinát is az instagram dobja fel nekem. Ő meg katasztrófa az utóbbi időben. Ráadásul mindegyik sír hogy nincs pénzük,... kit érdekel?! Nagyon sokan vannak náluk sokkal rosszabb helyzetben. Szóval szerintem aki ezt a műsort kitalálta jó nagy barom volt.🤷‍♀️
2020. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!